1. Profilowe ze zwierzakiem. Typ domator. Nie chodzi na imprezy, w piątkowe wieczory lubi zmieniać trociny swojej śwince morskiej i pływać ze swoimi żółwiami w wannie. Gatunek bardzo rodzinny, ekstremalnie niebezpieczny. Łatwo się przywiązuje i zanim się zorientujesz - stoisz na lotnisku z fałszywym paszportem, tlenionymi włosami i biletem w jedną stronę do Wenezueli.

Szczególne zagrożenia : profilowe z królikiem. Totalny odpał, po pierwszej randce chce się chajtać, po trzeciej jest już w ciąży.

Idealne dopasowanie : profilowe ze zdjęciem legitymacyjnym.

2. Profilowe z zachodem słońca. Tandeciarz i romantyk. Za ideał piękna uważa Matkę Boską i wiersze Twardowskiego. Lubi piesze wycieczki po górach, konie i zjadać baby z nieswojego nosa; jej ulubiony instrument - gitara. Osoba miła i grzeczna, frajer, łatwo daje się urabiać. W związku szuka zrozumienia i wsparcia, zwłaszcza od czasu afery w oazie, która zakończyła się aresztowaniem księdza Darka.

Szczególne zagrożenia : profilowe z zachodem słońca, na którym osoba udaje, że trzyma słońce na dłoni albo w palcach. Jest więcej niż pewne, że pierwszą randkę spędzisz przy świecach, pijąc Kadarkę i słuchając T. Love.

Idealne dopasowanie : ksiądz Darek.

profilowe ze ścianki wspinaczkowej w centrum handlowym. Typ skrajnie nudnyprofilowe ze ścianki wspinaczkowej w centrum handlowym. Typ skrajnie nudny fot. make life harder

3. Profilowe ze wspinaczki/nurkowania/snowboardu . Typ szaleńca, nie przepada za alkoholem. Najczęściej pracownik biurowy, często śmierdzi mu z ust. Dwa lata temu pierwszy raz był na snowboardzie w Białce Tatrzańskiej i od tego czasu myśli o sobie w kategoriach sportowca-ryzykanta. Ostatnio zaryzykował, kiedy wyszedł na miasto bez tik-taków. Rzetelny, punktualny, ale niestety ma brzydkie stopy. Od poznanej osoby oczekuje, że będzie jeździła z nim w Bieszczady i zaakceptuje fakt, że jest kawałkiem suchej kiebłasy.

Szczególne zagrożenia : profilowe ze ścianki wspinaczkowej w centrum handlowym. Typ skrajnie nudny. Od momentu, kiedy zacznie żartować, masz 30 sekund, żeby dobiec do drzwi.

Idealne dopasowanie : miłośnicy kabanosów.

4. Profilowe z browarem. Osoba otwarta, komunikatywna, lubiąca dobrą zabawę. Idiota. Ostatni raz książkę widział w liceum i to też przelotem. Prawdopodobnie od kilku lat siedzi w Anglii. Czas wolny spędza na parkingach, gdzie robi sobie fotki z zajebistymi furami. Od partnera oczekuje dobrego sprzętu grającego i nie za dużej głowy. Generalnie typ przyjazny, ale wskazana czujność, bo w zabawie potrafi zadźgać nożem.

Szczególne zagrożenia : profilowe z browarem i bez koszulki. Osoby granatem oderwane od barana. Komunikacja utrudniona. Kontakt najlepiej nawiązywać za pomocą pisma obrazkowego.

Idealne dopasowanie : coś opalonego.

profilowe dziubkiem -  to patologiczny kłamca, oszust i manipulator, ale nie jest wolna od wad i czasem lubi sobie pierdnąć na osobnościprofilowe dziubkiem - to patologiczny kłamca, oszust i manipulator, ale nie jest wolna od wad i czasem lubi sobie pierdnąć na osobności fot. make life harder

5. Profilowe z dziubkiem. Bardzo szeroka kategoria, epidemia na fejsie rozpoczęła się dwa lata temu i jej źródła nadal nie są znane. Wiadomo tylko tyle, że wszystko z dziubkiem wygląda lepiej i od razu chciałbyś nakarmić to chlebkiem. Osoba z takim profilowym to patologiczny kłamca, oszust i manipulator, ale nie jest wolna od wad i czasem lubi sobie pierdnąć na osobności. W kontakcie bezpośrednim gatunek bardzo sympatyczny, daje się brać na ręce. Od partnera oczekuje, żeby był superbohaterem, potrafił latać, przenosić budynki i pocił się lacostem.

Szczególne zagrożenia : profilowe z tzw. dziubkiem maskowanym zrobione instagramem. Największe oszustwo świata od czasu staników push-up. Na pierwszej randce spodziewasz się Kate Moss, a przychodzi laska ze świnką.

Idealne dopasowanie : Kaczor Donald.

Ale wszyscy oczywiście wiemy, że ocenianie ludzi na podstawie ich profilowych na fejsie jest strasznie powierzchowne i dziecinne, bo żeby naprawdę poznać drugą osobę, trzeba z nią spędzić trochę czasu, pójść na kawę, wybrać się na spacer. Dzięki temu będziemy mieli okazję przyjrzeć się jej twarzy pod różnymi kątami i przy różnym oświetleniu i dopiero wtedy nabierzemy pewności, czy mamy do czynienia z paszczurem czy nie.

Zobacz też na Logo24 :

Make Life Harder: poradnik internetowego hejtera

Make Life Harder: jak przeżyć ślub kolegi

Make Life Harder: poradnik plażowicza