Film wszech czasów: - Ciężko wybrać jeden, ale na pewno: "Forrest Gump", "Braveheart", "25 godzina", "Buntownik z wyboru", "Cinema Paradiso".

Cytat z filmu, który zapadł ci w pamięć: - "I umierając we własnych łożach, za wiele lat, czy chcielibyście zamienić te wszystkie dni, od dziś do wtedy, za jedną szansę, jedną jedyną szansę, aby tu wrócić i powiedzieć naszym wrogom, że mogą odebrać nam życie, ale nigdy nie odbiorą nam wolności!" [od red. "Braveheart" reż. Mel Gibson]. Tylko jeden film, który zabrałbyś na bezludną wyspę: - Na bezludnej wyspie nie miałbym ani telewizora, ani komputera, to po co miałbym brać jakiś film. Zabrałbym dodatkowy pasztet.

Angelina Jolie czy Cameron Diaz? - Angelina Jolie.

Pierwszy film, na który poszedłeś do kina z dziewczyną: - "Brzdąc w opałach". Najlepsza rada, jaką dostałeś: - Nie stój jak możesz usiąść, chyba że jest szansa żebyś się położył.

Piosenka na ostatnią drogę: - "Heaven, I'm in heaven..." [od red. Frank Sinatra - "Cheek to Cheek"].

Książka do pociągu: - Nie umiem czytać w pociągu, zawsze zasypiam.

Przeklinasz? - Czasami.

Nad czym się nie zastanawiasz? - Nad wieloma rzeczami. Co robisz, kiedy występ jest klapą? - Zwalam na kolegów (śmiech).

Co mówisz częściej: tak czy nie? - Tak.

Wolisz oglądać film w samotności czy z kimś? - Z kimś. Bohater filmu, z którym poszedłbyś na piwo? - Ja nie piję alkoholu.

Film, który cię zdenerwował: - "Życie Adeli".

Woody Allen czy Quentin Tarantino? - Zdecydowanie Woody Allen! Życie bez miłości jest... - Niemożliwe.

Samochód marzeń: - Nie marzę o samochodach.

Ulubiony trunek: - Herbata z imbirem, dobra kawa.

Moje miejsce na ziemi: - Przy rodzinie.

Wąsy czy broda? - Jedno i drugie.

Kino czy telewizja? - Jedno i drugie.

Gadżet, bez którego twoje życie nie mam sensu: - Nie jestem gadżeciarzem.

Perfumy twojej kobiety? - Molekuły (śmiech).

. . .

Paweł Domagała : urodził się we Wrocławiu, do liceum uczęszczał w Radomiu. W 2007 r. został absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie. W telewizji zadebiutował rolą Jakuba w serialu "Samo życie" w 2002 r., a w kinie postacią studenta Adasia Miauczyńskiego we "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" w 2006 r. Ma na swoim koncie ponad 20 ról drugoplanowych. Sukces i rozpoznawalność przyniosła mu kreacja "Szyi" w kinowej komedii "Wkręceni" Piotra Wereśniaka. Aktor zdążył już zagrać w drugiej części przeboju kinowego oraz w "Dzień dobry, kocham cię!". Obecnie można go oglądać w popularnym serialu "O mnie się nie martw" w TVP 2. W nim wciela się w rolę Krzysztofa, uroczo nieporadnego byłego męża Igi, głównej bohaterki (w tej roli Joanna Kulig).