Wręczanie kwiatów jest bardzo miłym zwyczajem i większość kobiet reaguje pozytywnie na ten ciepły gest. Dżentelmeni obdarowujący kwiatami powinni pamiętać o kilku zasadach.

Przede wszystkim nie wręczamy parzystej liczby kwiatów, wyjątkiem może być bukiet, w którym trudno doliczyć się liczby roślinek. Koniecznie należy usunąć papier, jeśli kwiaty były zapakowane, a następnie, trzymając je tak jak rosną w naturze, wręczyć dziewczynie.

Dochodzimy teraz do tej strategicznej wręcz decyzji, a mianowicie kiedy wręczamy? Kierowałbym się, odpowiadając na pańskie pytanie, po prostu pragmatyzmem. Dziwnie by wyglądało, gdyby zapraszając dziewczynę do kina, dał pan kwiat po seansie. Zatem pozostaje jedna możliwość - wręczenie przed. Jeżeli chcemy wywrzeć dobre wrażenie, możemy poprosić obsługę kina, by na czas trwania filmu przechowała kwiat u siebie, w naczyniu z wodą. Myślę, że nie powinno być z tym żadnego problemu.

Jest jeszcze jedno wyjście. Nie wszystkim może się spodobać, ale od czego jest pomysłowość i przezorność. Z reguły w każdym kinowym multipleksie są barki, poprośmy o duży kubek, napełniony jednak nie kolorowym gazowanym napojem, a zwykłą wodą. Może mało to wytworne, ale myślę, że zrobi wrażenie na większości kobiet.

Zobacz też na Logo24 :

Savoir vivre: jak uniknąć gafy w restauracji

Sposób na ojca twojej dziewczyny

Znani mężczyźni, którzy oszaleli z miłości