Tłoczno w na parterze siedziby Agory na ul. Czerskiej w Warszawie zaczęło się robić już koło 10.00 rano. Tuż za recepcją witało gości nasze stoisko, wraz z dyżurującym przy nim, profesjonalnym golibrodą z warszawskiego salonu Barberian Academy & Barber Shop. Zachęcaliśmy do korzystania z najnowszych urządzeń cyfrowych, m.in. aparatów marki Olympus. Już od rana ustawiała się też kolejka do zapisów na warsztaty Grant's Whisky, których pierwsza runda - aż strach się przyznać - ruszyła o 11-stej przed południem.

Ale piknik 'Polub Czasopisma' wcale nie należał wyłącznie do facetów. Przeciwnie - największy rozgardiasz panował oczywiście przy stoiskach poświęconych kobiecej modzie i urodzie. Wszędzie biegały dzieciaki, a jeszcze więcej z nich malowało przy stołach swoje obrazki na zajęciach zorganizowanych przez magazyn 'Dziecko'.

Poza dedykowanymi strefami 'Mężczyzny' (prowadzoną razem z nami przez 'Świat Motocykli' i 'Kobiety' (dowodzoną przez Avanti), nasi goście krzątali się również między stoiskami magazynów wnętrzarskich, takich jak 'Ładny Dom', 'Cztery Kąty', 'Dom&Wnętrze' i 'Magnolia', a także kulinarnego magazynu 'Kuchnia'.

Wielki parking Agory zamienił się natomiast w miejski ogród z zielenią i dziesiątkami stołów. Rozbrzmiewały w nim pokazy dronów i sportowych motocykli, skwierczały hamburgery, a na tych, którzy mieli mniejszą ochotę na piknikowe jedzenie w stylu amerykańskim, czekały też foodtrucki z naleśnikami i zapiekankami.