Za pomysł i reżyserię wideoklipu odpowiada duet Zosia Zija i Jacek Pióro, autorzy m.in. teledysku do utworu "Dobrze" Piotra Roguckiego. Zwiewna jak sen opowieść o miłosnym związku dwojga ludzi, zmysłowa i utrzymana w tajemniczym klimacie - tak wygląda klip do piosenki "Całuj się". Zdjęcia do drugiego singla powstawały w mieszkaniu na warszawskiej Pradze, w klubie Bank i podziemiach Dworca Zachodniego. Teledysk to zestaw impresji dotyczących życia dwojga kochanków, historia blasków i cieni bardzo mocnego, krótkiego, ale pełnego doznań związku.

 

Piosenkę "Całuj się" oraz pozostałe utwory z płyty "J.P. Śliwa" będzie można wkrótce usłyszeć na żywo w 9 polskich miastach (m.in. w Poznaniu, Krakowie, Katowicach i Warszawie).

Zespół
Ola Rzepka - klawisze, perkusja, wokal,
Adam Marszałkowski - perkusja,
Marcin Kobza - elektronika, gitara, wokal,
Marcin Ritter - bass, kontrabas,
Piotr Rogucki - wokal, gitara

Ekipa zaprezentuje performatywne widowisko składające się z muzyki (pojawią się również utwory z wcześniejszych solowych płyt Roguckiego), elementów teatralnych bazujących na dramacie "J.P. Śliwa" oraz dynamicznych wizualizacji wyświetlanych na trzech ekranach.

Ma to być w założeniu koncert - opowieść, ale wymagający intelektualnego zaangażowania odbiorcy. Na pewno nie należy się nastawiać na prostą rozrywkę z przytupem – mówi Piotr Rogucki.

Trasa Piotra Roguckiego promująca wydawnictwo "J.P. Śliwa"
06.03 Poznań, Blue Note
17.03 Kraków, Studio
18.03 Rzeszów, Pod Palmą
19.03 Katowice, MegaClub
20.03 Wrocław, Stary Klasztor
01.04 Zielona Góra, Kawon
02.04 Łódź, Wytwórnia
03.04 Gdańsk, Parlament
07.04 Warszawa, Stodoła