Jakiś czas temu pisaliśmy, że najsłynniejszy polski kawaler, nie jest już kawalerem. Kuba Wojewódzki ożenił się ze swoją partnerką Renatą Kaczoruk.

Na początku pojawiło się nieśmiało sugerujące to zdjęcie na Instagramie. Wojewódzki stał na fotografii ubrany w garnitur, a pod nią napisał „Jaki ślub taka Wenecja”, co wielu osobom od razu skojarzyło się ze ślubem Agnieszki i Piotr Woźniak-Staraków i było  sygnałem, że dziennikarz sugeruje swoim fanom, że i on wziął ślub.

 

Później gwiazdor TVN-u pokazał obrączkę w swoim programie talk-show. Podczas wywiadu z Andrzejem Sewerynem powiedział, że „hajtnął się” i nie wie czy nie popełnił błędu.

 

Mimo to wiele osób nadal podchodziło do tego dość sceptycznie. Mówiono, że pierścionek znajduje się nie na tej ręce, na której powinien. W Polsce tradycyjnie obrączkę nosi się na prawej ręce, a Wojewódzki ma ją na ręce lewej.

A teraz moment kulminacyjny. Pojawienie się w telewizji nowej reklamy firmy Play. Widzimy tam Kubę Wojewódzkiego, którzy z bólem i cały w nerwach chce oświadczyć się Renacie Kaczoruk, bo myśli, że tylko dzięki temu uda mu się obniżyć rachunek za telefon.

 

Dla większości osób to ostateczny dowód, że ślubu nie było, a wszystkie próby przekonania nas, że było inaczej są albo żartem, albo sprytnym chwytem marketingowym.

Warto zwrócić również uwagę na to, że Kuba Wojewódzki w reklamie ubrany jest tak samo jak na pierwszym zdjęciu, które zasugerowało nam, że mógł się ożenić. W takim kontekście „Jaki ślub taka Wenecja” zabiera nowego znaczenia. Jeśli ślub w reklamie, to wesele w przyczepie...

Plotek.pl postanowił spytać o potwierdzenie teorii o szeroko zakrojonej akcji reklamowej rzecznika Play, Marcina Gruszkę. Mężczyzna zaprzeczył i dodał:

My z Kubą zrobiliśmy reklamę. Do tego, co Kuba mówi poza spotem, trudno mi jest się odnieść - powiedział. - Nie mamy takich ustaleń z naszymi gwiazdami. Zresztą, Kubę trudno reżyserować – mówi Gruszka.

Inne zdanie ma jednak Rafał Baran, z którym rozmawiał dziennikarz z NaTemat.pl. Baran jest autorem kilku reklam, w których wystąpił Kuba Wojewódzki i mówi, że z własnego doświadczenia wie, że dziennikarz jest w stanie posunąć się daleko dla reklamy.

My z Kubą zrobiliśmy reklamę. Do tego, co Kuba mówi poza spotem, trudno mi jest się odnieść - powiedział. - Nie mamy takich ustaleń z naszymi gwiazdami. Zresztą, Kubę trudno reżyserować – mówi Rafał Baran w rozmowie z portalem.