Wystawa prezentuje i promuje prace polskich twórców, artystycznie wyrażających się poprzez malarstwo, grafikę i fotografię.

Przez te kilka tygodni w “Galerii Przy Teatrze” możecie Państwo oglądać prace artystów z całej Polski. Gościmy zarówno twórców z dużym dorobkiem artystycznym, jak i tych mniej znanych ale równie utalentowanych. Z wszystkimi możecie się Państwo spotkać podczas listopadowego wernisażu, na który już teraz serdecznie zapraszamy.

– mówi kurator wystawy, Dominik Jasiński.

Z wielu zdolnych i utalentowanych artystów do współpracy zaprosiliśmy 26 twórców.

Są to: Maria Bożycka, Marcin Dobas, Jakub Godziszewski, Bartosz Hadryś, Gabriela Hedjerci, Bartosz Iwan, Kamil Jakóbczak, Zuzanna Jankowska, Dominik Jasiński, Anna Kacprzak, Michał Król, Michał Lenny, Anna Malikowska, Anna Masiul - Gozdecka, Mirka Misiewicz, Sylwia Mużyło, Izabela Olszyna, Marek Pawełek, Paweł Podlewski, Weronika Różańska, Małgorzata Skuza, Michał Sokołowski, Sylwester Stabryła, Marcin Stawny, Joanna Szumska i Magdalena Woźniak.

Prace można będzie nabyć bezpośrednio na wernisażu i wystawie, a artystyczna różnorodność i ich wysoki poziom zaspokoi oczekiwania wymagających odbiorców sztuki.

Wystawa: 25.11.2019 – 31.12.2019 otwarta w dni i godziny pracy Teatru Narodowego zgodnie z repertuarem na stronie narodowy.pl

Wernisaż:  25.11.2019 (poniedziałek) godz. 19. Otwarte, bezpłatne wejście

Miejsce Teatr Narodowy; Warszawa, pl. Teatralny 3

Kurator Dominik Jasiński