Od dobrych kilku lat (właściwie już od momentu premiery „Spectre” w 2015 roku) trwały spekulacje na temat kolejnego filmu o Bondzie. Najpierw nie było wiadomo, kto go zagra (Daniel Craig w końcu dał się namówić na wcielenie się w tę rolę ostatni raz), potem pojawiły się spekulacje, że agentem 007 będzie kobieta (i to na dodatek czarnoskóra), a sam film długo funkcjonował tylko w wyobraźni widzów. I to bez tytułu – po prostu jako „Bond 25”.

No Time To Die – pierwszy trailer

Teraz wiemy już nie tylko, kto będzie głównym przeciwnikiem Bonda (ten będzie miał twarz Ramiego Maleka) i czym agent będzie jeździł, ale także jak prezentuje się pierwszy, pełny trailer tej produkcji. I mamy pewność, że w obrazie z pewnością nie zabraknie widowiskowych scen akcji – co nie jest rzecz jasna żadnym zaskoczeniem.

 

No Time To Die – data premiery i obsada

W obsadzie nowego „Bonda” zobaczymy kilka postaci, które pojawiały się w poprzednich odsłonach przygód agenta 007. Christoph Waltz ponownie wcieli się w geniusza zbrodni Ernsta Stavro Blofelda, a Lea Seydoux w Madeleine Swann, która była „dziewczyną Bonda” w „Spectre”. Powrócą też oczywiście Ralph Fiennes jako M, Ben Whishaw jako Q i Naomie Harris jako Moneypenny. Nowymi twarzami w świecie Bonda (oprócz wspomnianego Ramiego Maleka) będą postacie grane przez Anę de Armas („Blade Runner 2049”), Lashanę Lynch („Kapitan Marvel”) i Billy’ego Magnussena („Wieczór gier”).

Premiera „No Time To Die” została zaplanowana na 2 kwietnia 2020 roku.