W Warszawie i jej najbliższej okolicy nie brakuje rozrywek różnego typu, ale jak dotąd brakowało wśród nich parku wodnego. Sytuacja ta niebawem ulegnie zmianie, bo za niecały miesiąc zostanie otwarty Park of Poland, stając się tym samym największym aquaparkiem nie tylko w Polsce, ale i całej Europie. Inwestycja powstała w miejscowości Wręcza w gminie Mszczonów, w odległości około 60 kilometrów od Warszawy. 

 

Klienci odwiedzający Park of Poland z pewnością nie będą mogli narzekać na brak atrakcji. Do dyspozycji będą mieli 3500 metrów kwadratowych basenów, 32 zjeżdżalnie wodne (najdłuższa z nich liczy 320 metrów), 10 saun i maszynę, która umożliwi surfowanie pod dachem. Obiekt zostanie podzielony na trzy strefy tematyczne (Jamango – tu główną atrakcją będą wspomniane zjeżdżalnie, Relax – baseny termalne, solaria, gabinety masażu i Saunaria). 

Park of Poland – ceny biletów 

Najtańszy bilet dla dorosłego, umożliwiający dwugodzinne przebywanie w strefie Jamango, kosztuje 59 złotych, wejściówka czterogodzinna zaś - 79. Wygląda więc na to, że najbardziej opłacalny jest bilet całodniowy, za który trzeba zapłacić 99 złotych. Wstęp do dwóch stref (Jamango + Relax) kosztuje odpowiednio 74 zł (2 godziny), 94 zł (4 godziny) i 114 zł (cały dzień). Ci, którzy będą chcieli skorzystać ze wszystkich trzech stref, będą musieli liczyć się z wydatkiem 89, 109 lub 129 złotych. Park of Poland oferuje zniżki dla seniorów, osób niepełnosprawnych oraz ciężarnych. Pełny cennik znajdziecie TUTAJ.

Park of Poland - godziny otwarcia

Park będzie otwarty od 20 lutego 2020 r. przez 365 dni w roku w godzinach: w tygodniu 10:00 – 22:00, w weekendy i święta 9:00 – 22:00.