Identycznie jak w poprzednich latach (po raz pierwszy stało się to na przełomie 2015 i 2016 roku) śnieżna budowla stanęła pod Wielką Krokwią. Zmienił się jednak pewien szczegół – wcześniej centralnym punktem atrakcji był lodowy zamek. Teraz został on zastąpiony przez śnieżną rzeźbę, która przedstawia egipską piramidę. Model piramidy powstał w skali 1:10 względem oryginału z Gizy – ma ponad 14,5 metra wysokości, a bok postawy jest długi na 23 metry.

Śnieżny labirynt w Zakopanem – ile kosztuje bilet?

Śnieżny labirynt jest jedną z atrakcji parku rozrywki Snowlandia. Można go zwiedzać codziennie w godzinach od 10:00 do 21:00 Jeśli interesuje nas tylko ta konkretna atrakcja, to za normalny bilet zapłacimy 20 zł (ulgowy kosztuje 16 zł). Uwaga – płacić można wyłącznie gotówką!

Do śnieżnego labiryntu dojedziemy, wpisując w nawigację następujący adres: ul. Józefa Piłsudskiego 38, Zakopane.

Śnieżny labirynt nie jest jedyną atrakcją, jaką oferuje swoim gościom Snowlandia. Na miejscu znajduje się także tor saneczkowy, igloo z rzeźbami stworzonymi przez artystów z Polski i Słowacji (tegoroczna tematyka to bohaterowie filmów animowanych Disneya), a także mini zoo.