Pierwsze informacje o tym, że trwają prace nad horrorem inspirowanym koronawirusem, pojawiły się w siecie już kilkanaście dni temu. Teraz otrzymaliśmy – co prawda krótki, ale jednak – zwiastun tej produkcji. Fakt, że w trailerze ma miejsce gorączkowe poszukiwanie papieru toaletowego dowodzi, że od pomysłu na film do jego realizacji nie minęło zbyt dużo czasu.

 

Za stworzenie „Corona zombies” odpowiada Full Moon Features – studio, które specjalizuje się w tworzeniu filmów niskobudżetowych, głównie horrorów. Przedstawiciel studia tak wypowiedział się o swoim najnowszym dziele:

Full Moon od zawsze uważa, że zabawa to sposób na radzenie sobie z trudnościami świata, który nas otacza. Odpowiadamy na obecną panikę pandemiczną naszym głupim, krwawym, głupim, satyrycznym i niepoważnym filmem „Corona zombies”, w którym wirus wymyka się spod kontroli i sprawia, że ludzie przeistaczają się w kanibalistyczne, przerażające zombie.

Film będzie miał swoją premierę 10 kwietnia na kanale Full Moon Features. Dziesięć dni później ma trafić do oferty Amazon Prime Video. Fabuła w przypadku takich dzieł nie jest zbyt istotna, ale jeśli jesteście ciekawi, czego konkretnie można się spodziewać po „Corona zombies”, to tak brzmi oficjalny opis filmu:

Gdy świat pogrąża się w globalnej pandemii, gdy firmy tymczasowo zamykają swoje drzwi, a obywatele zamykają się w społecznej izolacji w nadziei na „spłaszczenie krzywej”, Full Moon odpowiada na kryzys z humorem i fantazją. Przygotuj się na „Corona zombies”!