Przymusowy pobyt w domu wielu ludziom potrafi dać się we znaki. Konieczność nieustannego przebywania z tymi samymi osobami (nawet, a może przede wszystkim, jeśli są to nasze drugie połówki), znoszenia – całkowicie zrozumiałej – irytacji dzieci… Nic więc dziwnego, że wiele osób ma wrażenie, że do przekroczenia granicy szaleństwa brakuje im naprawdę niewiele. Ale ile konkretnie? Który dzień będzie tym, w którym owa granica zostanie przekroczona?

Odpowiedzi na to pytanie (oczywiście przy założeniu, że nie jest zadawane całkowicie na serio) udziela strona whenwillyoucrack.com. Znajdziemy na niej składający się z piętnastu pytań – zarówno jednokrotnego, jak i wielokrotnego wyboru – test. Po wypełnieniu go w całości dowiemy się, którego dnia opuszczą nas zdrowe zmysły. Całość jest oczywiście stworzona z mocnym przymrużeniem oka, co doskonale widać chociażby na pytaniu poniżej:

whenwillyoucrack.comwhenwillyoucrack.com whenwillyoucrack.com

I chociaż sam test ma zdecydowanie mniej sensu niż popularny jakiś czas temu kalkulator zapasów papieru toaletowego, to i tak warto go wypełnić. Chociażby po to, aby wytrwać dłużej, niż pokazuje nam jego wynik.