Panie, panowie - mamy pierwszego zwycięzcę w naszym rankingu. Stylowym Mężczyzną Stycznia 2013 został Łukasz Jakóbiak, twórca internetowego talk-show "20 m2". Jego stylizacja z pokazu Bohoboco zdobyła aż połowę Waszych głosów, bo aż 972.

Przypomnijmy: Łukasz Jakóbiak ma na sobie marynarkę z najnowszej kolekcji Rodrigo De La Garza (Meksykanin, który mieszka i projektuje w Polsce), koszulę i krawat z H&M oraz buty Kazar. Dżinsy kupił w ciucholandzie w Londynie, a poszetkę w sklepie dla plastyków za... złotówkę!

Łukasz JakóbiakŁukasz Jakóbiak WBF WBF

Łukasz Jakóbiak pokonał w głosowaniu Radzimira Dębskiego (zdobył 624 Waszych głosów) i Macieja Stuhra - 345 głosów. Tych, którzy nie są zachwyceni stylizacją Jakóbiaka, może przekona fakt, że ubiera się on sam.

- Zawsze ubieram się sam. Nie wyobrażam sobie być manekinem, którego ktoś ubiera. Ale pamiętajmy, że w moim zawodzie najważniejsza jest rozmowa, a nie wygląd - śmieje się Jakóbiak.

Już na początku lutego na Logo24.pl wywiad ze Stylowym Mężczyzną Stycznia 2013. Potem rozpoczynamy wybory Stylowego Mężczyzny Lutego! A póki co - zobaczcie jak wyglądał wywiad Łukasza Jakóbiaka z Dodą.

 

Angelika Swoboda