Prosta i elegancka. Tak można w skrócie opisać stylizację, w której Krzysztof Ibisz pojawił się na rozdaniu Telekamer. I choć nagrody tym razem nie zdobył, zwrócił naszą uwagę swoim strojem. Prezenter miał na sobie: garnitur Joop, lakierki i krawat Boss oraz koszulę Wółczanki.

Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz Kapif Kapif

Naszą uwagę przykuła szczególnie wąska biała poszetka...

Krzysztof Ibisz.Krzysztof Ibisz. Kapif Kapif

... i lakierki Boss.

Krzysztof Ibisz.Krzysztof Ibisz. Kapif Kapif

Co o tej stylizacji sądzą eksperci? Robert Devotion, projektant mody, stażysta francuskiej Akademii Sztuk Pięknych mówi:

- Poprawna stylizacja typowego mężczyzny. Czarny garnitur sprawdzi się przy wielu okazjach, więc powinien mieć zarezerwowane miejsce w każdej męskiej szafie. Ale w połączeniu z białą koszulą i ciemnym krawatem staje się nieco banalny. Krawat, spinki do mankietów, pasek, buty czy skarpetki -  te wszystkie dodatki mogą podkreślić nasz styl. Można wyglądać klasycznie a zarazem nowocześnie.

A Plich, jeden z ulubionych projektantów gwiazd komentuje stylizację Krzysztofa Ibisza tak:

- Krzysztof Ibisz postawił tego wieczoru na bardzo klasyczny look - ciemny garnitur, biała koszula, krawat i czarne buty. Wszystko niby poprawnie i de facto nie można mu niczego zarzucić, ale taka stylizacja pasuje bardziej do polityka czy biznesmena. Jak dla mnie, trochę za grzecznie

Krzysztof Ibisz zdradził nam, że celowo postawił na zestaw klasyczny, stonowany i elegancki. - Telekamery czy Wiktory to takie wydarzenia, na które celowo wybieram nawet nieco poważne stylizacje. Na Wiktory nawet na miejscu byłby smoking - mówi prezenter Polsatu. I dodaje, że ta stylizacja była inspirowana... filmem "Skyfall".

Co Wy na to? Pamiętajcie, że to Wy wybieracie Stylowego Mężczyznę Marca. Zapraszamy do głosowania do 31 marca.

Angelika Swoboda