Mężczyzna sukcesu i piękna kobieta u boku. Mariusz Czerkawski (na zdjęciu z żoną Emilią Raszyńską), to nasz kandydat do tytułu Stylowego Mężczyzny Czerwca. Na imprezie Samochód Roku Playboya pojawił się w takiej oto stylizacji:

Mariusz Czerkawski, żona Emilia.Mariusz Czerkawski, żona Emilia. Kapif Kapif

Bartek Michalec, projektant marki Zuo Corp mówi, że lansowany przez wiele sezonów taki look włoskiego dandysa bardzo silnie przeniknął na polskie salony. Ale w wykonaniu Mariusza Czerkawskiego nabrał świeżości.

- Zestawienia jasnych spodni z kraciastymi marynarkami, kolorowe butonierki, pastelowe koszule oraz luksusowe dodatki w stylu francuskiej riwiery wyskakują wręcz z lodówki, kiedy oglądamy letnie stylizacje mężczyzn polskiego show-biznesu. Wydawałoby się, że w tym temacie nie da opowiedzieć się już nic ciekawego, tym bardziej zaskakująca jest stylizacja Mariusza Czerkawskiego. Niby wszystko jak z wyżej podanej recepty, ale bardzo niedopowiedziane. Khaki marynarka zestawiona z bladoróżowymi spodniami, które w wysublimowany sposób zostały zwieńczone  skórzanymi dodatkami o połyskliwej barwie głębokiej czekolady. Kropką nad "i" jest z pozoru niepasująca butonierka łącząca w sobie barwy ultramaryny i różu - komentuje projektant. - Zestaw ten pokazuje, co znaczy bycie nowoczesnym w klasyce. Detal to świeżość i wyrafinowanie. Mariusz, wielkie brawa!

Czy piękna żona pomagała Czerkawskiemu w wyborze ciuchów?  - Sam wybrałem rzeczy, posklejałem i założyłem - mówi Logo 24 Mariusz Czerkawski. - Potem zapytałem: Emilka, ok? Powiedziała, że ok, więc poszedłem tak na imprezę Playboya. Ufam mojej żonie - dodaje słynny hokeista.

Jesteście ciekawi, z czego składa się ta stylizacja? To popatrzcie!

Buty Strellson (w tym samym kolorze co pasek):

Mariusz Czerkawski.Mariusz Czerkawski. Kapif Kapif

Spodnie Xagon Man (z Reykjavik District):

Mariusz Czerkawski. Mariusz Czerkawski.  Kapif Kapif

Marynarka Rage Age (to ulubiona ostatnio marka sportowców, m.in. Marka Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego) w połączeniu z koszulą  Exibit (z Reykjavik District). Zwróćcie uwagę na oryginalną poszetkę!

Mariusz Czerkawski.Mariusz Czerkawski. Kapif Kapif

Co myślicie o stylizacji Mariusza Czerkawskiego? Głosujcie!

Angelika Swoboda