Pokazaliśmy wam, jak Rinke Rooyens zaprezentował się na konferencji ramówkowej TVP.

Rinke Rooyens.Rinke Rooyens. WBF WBF

- Rinke o świcie wyszedł do pracy w sportowym casual i tak też poszedł na konferencję. To stylizacja i nazwie "życie w biegu" - żartuje Malwina Wędzikowska, komstiumolog i stylistka, a prywatnie jego życiowa partnerka.

Malwina jest też autorką stylizacji Rooyens, który jest producentem takich programów jak "Kocham Cię Polsko", "Top Model" czy "Voice of Poland". Od niej dowiedzieliśmy się, co Rooyens ma na sobie. A są to:

Koszula Ermenegildo Zegna i spodnie Zegna Sport

Rinke Rooyens.Rinke Rooyens. WBF WBF

Pasek Gucci:

Rinke Rooyens.Rinke Rooyens. WBF WBF

Oraz buty Nike:

Rinke Rooyens.Rinke Rooyens. WBF WBF

Bartek Michalec, projektant marki Zuo Corp, tak ocenia tę stylizację:

- Rinkie Rooyens od zawsze zaskakuje bardzo ekstrawaganckimi stylizacjami. To wymarzony klient dla projektantów męskiej mody. Jedna z bardziej rzucających się w oczy stylizacji producenta to chociażby ta z wesela Katarzyny Zielińskiej, gdzie w dystyngowany sposób, ale bardzo "autorski" prezentował, jak nosi się cylinder. Tym bardziej zaskakuje jego look z konferencji TVP. Myślę, że jak na tę okazję jest bardzo trafiony. W końcu cała impreza odbyła się w lekko nieformalnym stylu. Look może banalny, ale w kontekście Rinkiego bardzo zaskakujący. A sportowe obuwie to strzał w 10.

A co Wy myślicie o stylizacji Rooyensa?

Angelika Swoboda