To, jakie wrażenie zrobisz na niej na pierwszej randce, decyduje, czy ta znajomość nie zakończy się na jednym spotkaniu. Jeśli nie zaliczyłeś dyskwalifikującego faux pas przy pierwszym podejściu, a tematy do rozmów się nie kończyły, jest ogromna szansa na to, że powtórzysz randkę. Warto wiedzieć, jak postępować, by nie zrazić dziewczyny do siebie, a wręcz przeciwnie: by ta relacja przerodziła się w coś poważnego. Sprawdź proste tricki, dzięki którym czar pierwszej randki nie pryśnie, a ona będzie miała ochotę na jeszcze więcej

KWIATY NA CO DZIEŃ

Pamiętaj, że wszystkie kobiety uwielbiają być adorowane. To, że otrzymała od Ciebie bukiet kwiatów na pierwszym spotkaniu, nie oznacza, że masz z tego rezygnować w przyszłości. Róże, tulipany, goździki - jest w czym wybierać. Jeśli nie możesz się zdecydować, zdaj się na radę swojej siostry, dobrej koleżanki czy pani z kwiaciarni. Każdy rodzaj kwiatów sprawi, że na twarzy Twojej partnerki pojawi się uśmiech. Gdy już będziesz wiedział, gdzie pracuje, możesz wysłać bukiet pocztą kwiatową - to pewne, że niejedna koleżanka z biura pęknie z zazdrości, a Twoja partnerka będzie wiedziała, że o niej pamiętasz. Nie czekaj na specjalne okazje, by uprzyjemniać jej życie.

ZACHOWAJ KLASĘ

Jak Cię widzą, tak Cię piszą - to stare przysłowie, zawierające ziarno prawdy, zawsze będzie aktualne. Pamiętaj o tym, by w każdej sytuacji zachować klasę. A klasa to nie tylko dobre maniery, drogi zegarek czy elegancki garnitur - to także dbanie o siebie. Nie zapominaj o tym, by regularnie chodzić do fryzjera, obcinać paznokcie oraz dbać o piękny uśmiech. Zdrowe i białe zęby zapewniają naturalny uśmiech, który dodaje pewności siebie. Sięgnij po system wybielający Rapid White - elastyczne i przezroczyste paski o smaku mięty, które rozjaśniają zęby, usuwają przebarwienia, a także odświeżają oddech. Pamiętaj, że mężczyzna z klasą to także zadbany mężczyzna.

xx x

ZASKAKUJ JĄ

Każda forma niespodzianki zrobi na niej wrażenie, dzięki czemu Twoja partnerka będzie wiedziała, że bardzo Ci na niej zależy. Postaw na kreatywne spędzanie czasu. Lubicie wspólne gotowanie i macie ochotę spróbować dań, których sami w domu nie przygotowalibyście? Sprawdź, gdzie najbliżej Twojej okolicy znajduje się studio kulinarne, i zapisz Was na warsztaty - to dobra szansa na poznanie nowych smaków, ale także ciekawy pomysł na randkę. Wolisz bardziej aktywnie spędzać wolny czas? Zaproponuj swojej partnerce ściankę wspinaczkową! Jeśli nigdy nie korzystaliście z tej atrakcji, możecie na początek wybrać 3-metrową w pełni bezpieczną ściankę dla początkujących. Kto wie, a może taka forma sportu przypadnie Wam do gustu tak bardzo, że będziecie chcieli regularnie się wspinać?

UDOWODNIJ, ŻE TO NA SERIO

Jeśli traktujesz swoja partnerkę poważnie i wiążesz z nią swoja przyszłość, okaż jej to. Dobrym sposobem na udowodnienie jej tego jest zaproponowanie wspólnego obiadu z jej rodzicami. Zaproś partnerkę i jej najbliższych do restauracji. Dla Ciebie to dobra okazja, aby poznać jej rodziców, dla niej - aby zobaczyć w Tobie rodzinnego partnera. A może zaproponuj spontaniczny wypad za miasto z jej przyjaciółmi? Z pewnością Twoje partnerka doceni taki gest i przekona się, że traktujesz tę relację serio.

xx x