Premiera ma odbyć się... już wkrótce, bowiem w "połowie 2020". Niestety nie znamy jeszcze bardziej szczegółowej daty. Wiemy jednak, że zdjęcia się już skończyły i całość otrzymuje ostatnie szlify w post-produkcji. Zresztą świadczy o tym najlepiej post Karla Urbana na Instagramie, gdzie została zamieszczona ta urocza fotografia:

 

Mamy także pierwsze zdjęcie z planu filmowego, które nie pozostawia wątpliwości - będzie się działo! Billy Rzeźnik znowu narozrabia.

 

Wiadomo również, że powrócą wszyscy ulubieńcy z pierwszego sezonu: Karl Urban (Billy Rzeźnik), Jack Quaid (Hugh "Hughie" Campbell), Antony Starr (Ojczynosław), Dominique McElligott (Czuła Królowa), Erin Moriarty (Gwiezdna), Jessie T. Usher (Pośpieszny) oraz Chace Crawford (Głębia).

Potwierdzono także jedną nową postać, którą zagra Aya Cash wcielająca się w neo-nazistowską superbohaterkę zwaną Stormfront.

Większą rolę otrzyma także Nathan Mitchell, grający w serialu Mroczny Cień. O tym bohaterze Siódemki wiemy po pierwszym sezonie bardzo niewiele, a jest jedną z ciekawszych i bardziej intrygujących postaci. Mówi się, że to właśnie na nim skupia się historia pokazana w nowym sezonie.

Z wywiadu przeprowadzonego z Jackiem Quaidem dowiadujemy się także paru interesujących szczegółów:

"Nikt nie jest na to gotowy. To wszystko było po prostu szalone. Powiem tak; skala wszystkiego jest dużo większa. Myślę, że udało się na przekroczyć granice ustalone przez sezon pierwszy, gdzie widz zadawał sobie pytanie "Co u diabła?!". Podczas kręcenia tego sezonu wiele rzeczy zrobiłem po raz pierwszy w mojej karierze i prawdopodobnie wiele z nich nie wydarzy się to ponownie."

Trzeba przyznać, że pierwszy sezon czasami był nieco “kameralny” i widać było sporo ograniczeń budżetowych, a całość skupiała się na pojedynczych superbohaterach. Czy w nowych odcinkach ujrzymy widowiskowe walki na podobieństwo tego co serwuje nam “konkurencja” z DC i Marvela? Osobiście nie miałbym nic przeciwko, jeśli tylko fabuła będzie dorównywać temu, co już dane nam było zobaczyć.

Premiera "już wkrótce" na Amazon Prime.