Na wyprzedażach Agencji Mienia Wojskowego można znaleźć naprawdę... wszystko. Od odzieży idealnej na outdoorowe wyprawy, poprzez elektronikę, aż po zestawy naczyń czy właśnie... samochody.  Z jednej strony jest to często mocno specjalistyczny sprzęt, a z drugiej strony czasami niemal cywilne wersje popularnych niegdyś samochodów.  

Z wspomnianego wcześniej specjalistycznego go sprzętu, uwagę zwraca chociażby... mobilna pralnia wodna, autobus sztabowy na podwoziu Stara (można przerobić na mobilny dom na wakacje), czy kultowe ciężarówki Star 266 i 660. Możecie też znaleźć tutaj ogromnego Kraza 257. Wszystko wraz z częściami kompletów zamiennych. Za modele z lat 70 trzeba jednak wyłupać kilkanaście tysięcy złotych.  Jeżeli w dzieciństwie marzyliście o ciężarówce, to teraz możecie spełnić te marzenia. 

AutosanAutosan AMS

Wojskowa Pralnia PolowaWojskowa Pralnia Polowa AMS

Autobus SztabowyAutobus Sztabowy AMW

Ciężarówka StarCiężarówka Star AMW

Z “osobówek” uwagę zwraca Fiat Siena (rocznik 1998) za 300 zł Opel Astra z 2003 (silnik 1.4, benzyna) - 1000 zł, czy wart 1500 zł Fiat Punto (2000). Nie brakuje też kultowych terenówek TARPAN 4012 za 1500 złotych, czy albo HONKER 2324 za 4000 zł.  

Fiat PuntoFiat Punto AMW

HONKER 2324HONKER 2324 AMW

Oczywiście wszystkie opisywane modele są mocno... zużyte (co widać nawet na zdjęciach), ale jeżeli lubicie stare samochody, macie smykałkę do mechaniki i większy garaż to kto wie.... Zainteresowanych zapraszamy na stronę Agencji Mienia Wojskowego 

Z innych kategorii zwraca uwagę sklep internetowy AMS – ostatnio “rzucili” tam chociażby całkiem stylowe koszule oficerskie za kilkanaście złotych, czy wygodne torby za nieco powyżej 20 złotych, Jeżeli lubicie dodatki w takim stylu, to warto śledzić tamtejsze okazje.  

Koszula OficerskaKoszula Oficerska AMW

Torba WojskowaTorba Wojskowa AMW

Koszula oficerskaKoszula oficerska AMW