Użytkownicy usługi GeForce NOW mogą także korzystać z funkcji NVIDIA Highlights w kolejnej grze, a jest nią Apex Legends, bezpłatna strzelanka battle royale wydana przez Electronic Arts. Highlights wykorzystuje inteligentne rozpoznawanie wzorów i obrazów przez serwery w chmurze, aby automatycznie wykrywać i rejestrować kluczowe momenty rozgrywki. Wkrótce funkcja ta będzie dostępna w kolejnych tytułach oraz dla użytkowników korzystających z macOS. Aktualna lista obsługiwanych gier znajduje się tutaj.

Usługa strumieniowa GeForce NOW umożliwia płynną rozgrywkę w najbardziej wymagających tytułach PC na niemal każdym urządzeniu - słabym pececie, komputerze Mac, smartfonie z systemem Android, urządzeniu SHIELD TV, telewizorze z systemem Android TV, a już wkrótce również na Chromebooku.

Ultimate Chicken HorseUltimate Chicken Horse nVidia

Gier nie trzeba lokalnie instalować i są uruchamiane natychmiastowo po wybraniu danego tytułu z biblioteki. Użytkownicy usługi GeForce NOW czerpią korzyści z najwyższej wydajności zapewnianej przez sterowniki Game Ready oraz ray tracingu w czasie rzeczywistym w grach wspierających RTX. Firma NVIDIA dba również o to, aby gry w chmurze były na bieżąco aktualizowane i łatane.

Gry dodane do usługi GeForce NOW w tym tygodniu to:

A Story About My Uncle

Arise: A Simple Story (Epic Games Store)

Avorion

Besiege (ponownie w GeForce NOW)

Construction Simulator 2 US - Pocket Edition (ponownie w GeForce NOW)

Cultist Simulator (ponownie w GeForce NOW)

Empyrion: Galactic Survival (ponownie w GeForce NOW)

Endless World Idle RPG

Hue

Last Tide (ponownie w GeForce NOW)

My Time at Portia (Epic Games Store)

Neo Cab

Scrap Mechanic

Ultimate Chicken Horse