Akcja „W lesie dziś nie zaśnie nikt” rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak planowali organizatorzy.

Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach Internetu. Emocje nie opadną, bo już chwilę później na ekranie pojawi się dobrze znana kinomanom porcelanowa lalka, której daleko jest do niewinności. „Brahms: The Boy II” wbija w fotel! Cała rodzina znajdzie się w mocy mrocznych sił, z których natury nie zdaje sobie sprawy.

'W lesie dziś nie zaśnie nikt'. Mirosław Zbrojewicz'W lesie dziś nie zaśnie nikt'. Mirosław Zbrojewicz Fot. Michał Chojnacki / mat. prasowe

Maraton zakończą dwa hity! „Więzień Zero” dotknie tematyki radykalnych eksperymentów na ludziach. Gdy jeden się nie powiedzie, cała wyspa, na której osadzona jest akcja, stanie się dla bohaterów przerażającym labiryntem bez wyjścia. „Furie” to natomiast historia porwanej kobiety, która wbrew swojej woli staje się uczestniczką gry. Stawką będzie jej życie...

Szczegóły oraz opcja zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF w kinach Helios dostępne są na stronie www.helios.pl/nmf_horrorow.

Na koniec ważna informacja, jeśli macie bilety na Maraton Horrorów, który miał się odbyć 13 marca, będą obowiązywać także 24 lipca!