Przed nami poranne rozgrzewki i nocne silent disco, a w ciągu dnia do strefy relaksu, foodtrucków i do kawiarni. Wszystko to między 22-26 lipca na Wilczaku!

Chcemy choć na chwilę i na mniejszą skalę, przestrzegając ogólnokrajowych obostrzeń, stworzyć w tym miejscu namiastkę maltańskiego placu Wolności, poczuć festiwalową atmosferę, spotkać się na świeżym powietrzu, porozmawiać i się zrelaksować. Będzie to przestrzeń dla wszystkich, starszych, młodszych i najmłodszych – dzieci będą mogły tu wziąć udział w codziennych, kilkugodzinnych zajęciach, rozbudzających wyobraźnię i pozwalających eksplorować to, co je najbardziej interesuje – piszą organizatorzy festiwalu.

Na wydarzenia Malta Festival Poznań obowiązuje wstęp wolny. Informujemy, że w związku z rządowymi zaleceniami od 17 lipca w plenerowych wydarzeniach może wziąć udział więcej niż 150 osób pod warunkiem zachowania dystansu społecznego.

Na terenie imprezy organizatorzy zalecają zakrywanie ust i nosa, zachowanie dystansu 2 metrów odległości pomiędzy uczestnikami oraz dezynfekcję dłoni przed wejściem na wydarzenie i po wyjściu.