Krok 1:

Odpowiedni żel do mycia twarzy. Ta czynność przed rozpoczęciem golenia spowoduje usunięcie z niej tłuszczu, brudu oraz martwych komórek skóry.

Czytaj także: CDPR twierdzi, że Cyberpunk 2077 stanie się w końcu "bardzo dobrą grą"

Krok 2:

Kosmetyki przed goleniem to wstęp do bezbolesnego golenia bez podrażnień. Olejki i kremy przed usuwaniem zarostu, zmiękczają go, nawilżają skórę i tworzą na jej powierzchni warstwę ochronną. Dzięki temu golenie jest szybkie, komfortowe i bezpieczne.

Czytaj także: Netflix ma kłopoty w Rosji

Krok 3:

Użycie odpowiedniego sprzętu. Do wyboru są brzytwy, maszynki jednorazowe oraz różnego rodzaju golarki elektryczne. Nie od dziś wiadomo, że multi, znaczy więcej. Ta sama zasada sprawdza się i tym razem. Przełom na rynku robią multigroomery, czyli trymery wielofunkcyjne. Za sprawą jednego urządzenia z różnymi nakładkami, panowie mogą zadbać o stylizację na głowie, brodzie, twarzy i ciele. Golenie za pomocą multigroomera, zapewnia gładki ruch, który jest delikatny dla skóry podczas pielęgnacji, zaś samoostrzące się ostrza gwarantują precyzyjne cięcie. Ciesz się pełnym komfortem podczas pielęgnacji dzięki gładkim ostrzom z powłoką grafitową i delikatnymi dla skóry zaokrąglonym brzegom. Kompleksowa pielęgnacja od stóp do głów, jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Czytaj także: Jaką koszulę założyć do jeansów?

Krok 4:

Odpowiednia higiena. Maszynkę lub inny używany sprzęt należy dokładnie i delikatnie umyć. Po zakończeniu golenia, twarz należy opłukać dużą ilością wody, aby usunąć z niej pozostałości żelu lub pianki do golenia.

Czytaj także:  "Afghan girl" ze słynnego zdjęcia w National Geographic uciekła Talibom i ewakuowano ją do Włoch

Krok 5:

Krokiem, którego nie należy pomijać, jest sięgnięcie po kosmetyk po goleniu, którego zadaniem jest złagodzenie podrażnień i nawilżenie. Dużą popularnością wciąż cieszą się tradycyjne wody po goleniu. Większość z nich zawiera jednak alkohol, który w dużym stężeniu powoduje wysuszenia i zaczerwienienia. Warto zatem przed zakupem zerknąć na skład preparatu.

Czytaj także: Powstał test krwi wykrywający nowotwory na długo przed zachorowaniem

Odpowiednio dobrane kosmetyki przed i po goleniu twarzy oraz przełomowe wielofunkcyjne trymery, sprawią, że poranne tortury odejdą w zapomnienie. Nie da się ukryć, że zadbany wygląd to w dzisiejszych czasach szalenie ważna sprawa. Powitaj nowy, przyjemny i bezbolesny rytuał!