10 sierpnia Antonio Banderasowi stuknęło 60 lat. Fani gwiazdora wyczekiwali więc, że ich idol podzieli się jakimiś informacjami i zdjęciami, jak świętuje urodziny. Zamiast tego pojawił się wpis o wykryciu u niego koronawirusa.

Pozdrowienia dla wszystkich.
Chcę przekazać, że dziś, 10 sierpnia, jestem zmuszony świętować 60. urodziny w kwarantannie po pozytywnym wyniku testu na chorobę COVID-19 wywołaną przez koronawirusa.
Chciałbym dodać, że czuję się stosunkowo dobrze, tylko trochę bardziej zmęczony niż zwykle ale pewny, że wyzdrowieję tak szybko, jak to możliwe. Mam nadzieję, że pomoc lekarzy pozwoli szybko przezwyciężyć proces zakaźny, który przechodzę i który dotyka tak wielu ludzi na całej planecie.
Skorzystam z tej izolacji, aby czytać, pisać, odpoczywać i kontynuować planowanie, aby zacząć nadawać znaczenie moim nowo rozpoczętym 60 latom, do których przybywam pełen pożądania i entuzjazmu.
Wielkie uściski dla wszystkich.
Antonio Banderas.

Jak widzicie, aktor ma pozytywne nastawienie do czasu jaki przyjdzie mu spędzić w kwarantannie. Miejmy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia i znowu zobaczymy go na ekranach.