Kolejne przecieki znalazły potwierdzenie w rzeczywistości, bo nie dość, że nowa produkcja Rocksteady traktuje o Legionie samobójców, to jeszcze głównym celem szalonej ekipy będzie sam… Superman, choć po zwiastunach łatwo się domyślić, że to jego nieco mniej przyjazna wersja. Gra skupia się na przygodach drużyny złożonej z Harley Quinn, Deadshota, King Sharka i Kapitana Boomeranga, a na opublikowanym materiale oglądamy ich walczących z przeciwnikami zdającymi się być pod kontrolą złego superkomputera Brainiaca. Na mieście jest już naprawdę gorąco, ale temperatura jeszcze skacze, kiedy okazuje się, że podobny los spotkał najpewniej Supermana, który od teraz jest głównym celem ekipy X-Force .

 

Suicide Squad: Kill the Justice League, bo taki tytuł nosi gra, jest kontynuacją uniwersum wykreowanego wcześniej w trylogii Rocksteady, tj. Batman Arkham Asylum, Arkham City i Arkham Knight, ale wydaje się, że graczy czekają tu poważne zmiany. Choćby wynikające z 4 różnych grywalnych postaci, wyposażonych w unikalne bronie, moce i umiejętności, a że gra będzie miałą również multiplayer, to naturalne wydają się tu starcia w 4-osobowym pokręcony składzie. I jest tylko jeden problem… data premiery to najwcześniej 2022 rok. Na szczęście sporo wcześniej będziemy mogli zobaczyć nowy film z Legionem samobójców w roli głównej, bo wczoraj okazało się, że jego premierę zaplanowano na 6 sierpnia 2021 roku. 

 

Przy okazji poznaliśmy obsadę kontynuacji i mogliśmy zobaczyć pierwszy zwiastun, który zdradza, że tym razem będzie jeszcze “więcej i głośniej”, a wszystko za sprawą Jamesa Gunna. Jeśli więc lubicie Avengersów i Strażników Galaktyki (tak, tak - reżyser zmienił Marvela na DC), to na pewno będziecie zadowoleni. W kwestii obsady obyło się bez większych niespodzianek, bo mamy tu oczywiście Margot Robbie jako Harley Quinn, a do swoich ról powrócą też Joel Kinnaman jako Rick Flag, Jai Courtney jako Captain Boomerang i Viola Davis jako Amanda Waller, do których dołączą Idris Elba jako Bloodsport, David Mastmalchian jako Polka-Dot Man, Daniela Melchior jako Ratcatcher, John Cena jako Peace Maker i wielu innych, bo tym razem Legion jest naprawdę duży!