Nie da się ukryć, że nie wyłania się z tego zbyt optymistyczny obraz kwestii żywienia wśród graczy, bo skoro do gazowanych słodzonych napojów i tłustych słonych przekąsek dołączają jeszcze gumy do żucia, to strach pomyśleć, co będzie dalej (poza kłopotami ze zdrowiem i sześciopakiem możliwym tylko u cyfrowego bohatera!). Niemniej Razer upiera się, że jego gumy są specjalnie zaprojektowane dla graczy, by poprawić ich możliwości, dlatego też dołączają do portfolio uznanego producenta sprzętu, gdzie znajduje się również… napój poprawiający sprawność mentalną, Razer Respawn. 

Gamingowa guma do żuciaGamingowa guma do żucia Razer

Czy tak faktycznie jest? Trudno ocenić bez próbowania, ale jedno jest pewne - specjalna to jest przede wszystkim cena Respawn By 5, która wynosi 27,99 USD za 10 sztuk! W zamian mamy dostać gumę do żucia pozbawioną cukru, pełną witaminy B i ekstraktu z zielonej herbaty, który poprawiać ma skupienie i czas reakcji. Co więcej, ta dostępna ma być w trzech smakach, klasycznym miętowym oraz dwóch znanych z wspomnianego napoju Respawn, tj. granatowo-arbuzowym oraz tropikalnym. Za produkcję gumy do żucia Razera odpowiada nikt inny, jak słynna firma Wrigley’s, więc pod tym względem produktowi z pewnością trudno będzie cokolwiek zarzucić. 

Gamingowa guma do żuciaGamingowa guma do żucia Razer

Jak zaś tłumaczy Razer: - RSPAWN powstało jako odpowiedź na zapotrzebowania rynkowe na napoje i przekąski dla graczy, które pomagają utrzymać skupienie i sprawność mentalną w czasie grania, bez efektu kopa znanego z wielu produktów energetycznych. Mars Wrigley przynosi zaś ogromne doświadczenie i jest liderem rynku gum do żucia, więc być idealnym partnerem dla naszej nowej linii produktów spożywczych - tłumaczy Sean Driscoll, Senior Product Evangelist for Respawn Ltd. I co Wy na to? Macie ochotę spróbować?