Zapisy odbywają się poprzez formularz zgłoszeniowy na portalu zegarkiipasja.pl – znajdziecie go pod poniższym linkiem:

TUTAJ ZAPISZESZ SIĘ DO DRUGIEJ EDYCJI KONKURSU

W konkursie może wziąć udział każdy, kto zapisze się do matury i opłaci wpisowe.

Aby zwiększyć swoje szansę na wygraną, radzimy zapoznać się z materiałami edukacyjnymi zamieszczanymi na wspomnianym portalu (wszystkie dotychczasowe znajdziecie TUTAJ) i wypełnić próbne arkusze, które co miesiąc są publikowane w kolejnych numerach „Logo” (począwszy od numeru z grudnia 2019 roku). Rozwiązania arkuszy są dostępne pod adresem logo24.pl/zegarki.

Zapisy prowadzone są od 28 lutego do 18 września 2020 roku.

W 2. edycji konkursu za najlepiej napisane prace maturalne z wiedzy o zegarkach przewidujemy aż 35 nagród w formie zegarków o łącznej wartości ponad 50 000 złotych!

Jeden z tych 35 zegarków może być Twój!

Pytania nie będą dotyczyć wyłącznie skomplikowanych kwestii technicznych, ale także ogólnej znajomości marek zegarkowych, historii zegarmistrzostwa, kontekstów kulturowych czy podstawowych wydarzeń ze współczesnego świata zegarków i zegarmistrzostwa.

Polecamy też dołączenie do Wydarzenia na FB dotyczącego 2. edycji konkursu, aby mieć stale dostęp do nowych arkuszy egzaminacyjnych oraz materiałów edukacyjnych.

Jakie zegarki można wygrać?

ZOBACZCIE PREZENTACJĘ NAGRÓD

Co zrobić, żeby wziąć udział w Wielkiej maturze z wiedzy o zegarkach?

Wszystkich chętnych (zostało jeszcze kilka miejsc) oraz niezdecydowanych, zapraszamy pod poniższy link. Tam znajdziecie wszelkie niezbędne informacje, jak również będzie mogli zapisać się do udziału.

INFORMACJE + ZAPISY ZNAJDZIECIE WŁAŚNIE TUTAJ!!!

Matura z wiedzy o zegarkachMatura z wiedzy o zegarkach Logo