Aplikacja do ekspresowej wymiany walut po atrakcyjnych kursach stała się hitem 2020 roku. Przekraczając 2,1 miliona pobrań z Google Play, odnotowała 110-procentowy wzrost w porównaniu do ubiegłego roku. Sensacyjny wynik Cinkciarz.pl daje mu druzgocącą przewagę nad konkurencją z branży.

Konkurencja? Jaka konkurencja!

Gigantyczne zainteresowanie aplikacją plasuje ją w światowej czołówce firm z branży walutowej. Niewielu globalnych konkurentów Cinkciarz.pl może pochwalić się takim wynikiem. Wagi sprawie dodaje fakt, że mowa tu o firmach dysponujących znacznie wyższymi budżetami marketingowymi i opierających się na zewnętrznym finansowaniu, w przeciwieństwie do Cinkciarz.pl.

Na lokalnym rynku polska aplikacja nie ma sobie równych. Żaden z krajowych konkurentów nie przekroczył nawet progu stanowiącego 5% rezultatu polskiego fintechu. Najnowsze recenzje aplikacji to pochwała jej wielofunkcyjności i prostej obsługi. Dominację firmy potwierdzają wyniki wyszukiwania w Google Play. Wpisując słowa „wymiana walut” to właśnie aplikację Cinkciarz.pl zobaczymy na pierwszym miejscu.

Ponad 2 miliony powodów do dumy

W pierwszym półroczu 2020 r. aplikację Cinkciarz.pl pobrano aż 676 tys. razy. Tylko w drugim kwartale liczba pobrań była prawie cztery razy wyższa niż rok wcześniej, a w jeden z majowych dni, w porównaniu do tego samego dnia w 2019 r., wzrosła o 2700%.

Czy przekroczenie progu 2 milionów pobrań to powód do dumy? – Wystarczy wyobrazić sobie, że w Google Play znajdziemy aktualnie ok. 3 milionów aplikacji. Tylko 1,4% z nich przekroczyło próg miliona instalacji. Nasza aplikacja już podwoiła ten wynik! – mówi Piotr Kiciński, wiceprezes Cinkciarz.pl.

Aplikację Wymiana Walut można pobrać z Google Play lub App Store. Cinkciarz.pl udostępnia również Przekazy Pieniężne i Kursy Kryptowalut.