Teledysk do utworu “Finally Free” opowiada historię Kapitana (w roli głównej polski aktor Wojciech Wachuda), zagorzałego miłośnika zespołu Korn i znanej postaci uniwersum World of Tanks Blitz, który robi wszystko, co w jego mocy, aby dotrzeć na koncert kapeli w ramach odbywającego się wydarzenia „Burning Games”. Problemem są jeźdźcy pustkowi, którzy starają się go powstrzymać… Czy uda mu się dotrzeć na koncert Korna o czasie? Przekonajcie się oglądając teledysk do piosenki “Finally Free”.

 
Naprawdę lubię World of Tanks Blitz. Jest wierne historii, jest w niej dużo świetnych czołgów i nie jest to proste włącz - strzelaj,” mówi Jonathan Davis, wokalista Korn. „Myślę, że jest więź pomiędzy muzyką rockową a grami wideo, ponieważ zarówno gry, jak i rock są bardzo intensywne. Po prostu idą ze sobą w parze.

Udało się nam porozmawiać  z Wojciechem Wachudą i dzisiaj będziecie mogli przeczytać krótki wywiad z polskim aktorem. 

Wojciech WachudaWojciech Wachuda fot: Ksawery Zamoyski

W nowym trybie Burning Games gracze walczą o dominację i zdobywają nagrody w grze. Dodaliśmy odrobinę halloweenowego posmaku i teraz każdy czołg, niczym wampir na słońcu, będzie tracił sukcesywnie wytrzymałość, a każdy celny strzał w przeciwnika przywróci odrobinę życia. Tryb Burning Games jest dostępny dla każdego czołgu poziomu V i wyżej, a wydarzenie trwać będzie od 16 do 24 października. Fani kapeli i gry na pewno nie chcą przegapić wydarzenia Convergence, które przenosi Korn do World of Tanks Blitz. Od 16 do 24 października gracze, wykonując zadania w grze, będą zdobywać grafiki zespołu oraz ukryte przedmioty. 

 

A co na Halloween?

World of Tanks: BlitzWorld of Tanks: Blitz Wargaming

Halloweenowe świętowanie to również The Way of the Raider, 60-etapowy wydarzenie, gdzie czołgiści zgarną kredyty, wolne doświadczenie, dni konta premium, kamuflaże i dwa nowe postapokalipytyczne czołgi - Spike i Annihilator. Warto dodać, że obie jednostki wystąpiły w teledysku. Za ukończenie wydarzenia można zdobyć specjalny, animowany kamuflaż. Wreszcie powraca również tryb Mad Games, w którym czołgi dostają unikatowe zdolności, o których regularne pojazdy mogą jedynie pomarzyć. The Way of the Raider dostępny będzie od 16 do 31 października, a Mad Games od 24 do 31 października.