A może nie zamówiliście jeszcze swojego egzemplarza next-gena Microsoftu? W takim razie mamy jeszcze lepsze wieści, szczególnie jeśli jednocześnie darzycie szczerą miłością chrupiące kurczaki z KFC, bo jesteśmy właśnie świadkami przedziwnej współpracy. KFC i Xbox połączyły siły (na razie w Wielkiej Brytanii), aby uszczęśliwić fanów grania i smażonych pyszności, codziennie rozdając wyjątkowy egzemplarz Xboxa Series X z kontrolerem, jakiego jeszcze nie widzieliście… normalnie palce lizać! 

Zresztą firmy uznały, że hasło “finger clickin’ good” jest tak genialne, że trafiło również na samego pada, który oprócz tego ozdobiony został słynnymi kubełkami, kawałkami smażonego kurczaka i wizerunkiem samego Pułkownika Sandersa. Nie da się ukryć, że pad wygląda przez to mocno karykaturalnie, ale fani smażonych kurczaków z KFC z pewnością będą innego zdania, a poza tym kontroler jest tylko dodatkiem do nowiutkiego Xboxa Series X, który prawdopodobnie będzie miał w zestawie również klasyczną wersję pada.

Akcja konkursowa potrwa do 15 listopada i wymaga założenia konta w aplikacji KFC, gdzie wyrazimy chęć udziału. Później wystarczy tylko kupić box z jedzeniem i wpisać kod znajdujący się na pudełku albo zeskanować paragon. Co więcej, to nie jedyny fast food, który rozdaje next-geny, więc Xboxa Series X można też wygrać w Taco Bell, a jeśli do kompletu brakuje Wam PlayStation 5, to tę można wygrać z kolei w amerykańskim Burger Kingu. Czyżby restauracje chciały zasugerować, że gracze z pewnością żyją na śmieciowym jedzeniu? Miejmy nadzieję, że nie :)