Gigant z Redmond już wiele razy udowadniał, że ma do siebie dystans i potrafi śmiać się z przytyków w swoją stronę, a właśnie mamy tego kolejny dowód. Z okazji 49. urodzin Snoop Dogga podarował mu bowiem specjalną lodówkę inspirowaną designem Xbox Series X, oczywiście nie pustą… nie, nie! W środku nie zabrakło urodzinowego tortu w kształcie konsoli, ulubionego alkoholu rapera, soku, a nawet okolicznościowych błyskotek. A czemu lodówka, zapytacie? 

Wszystko zaczęło się po ujawnieniu projektu nowej konsoli Microsoftu, która części użytkowników przypominała właśnie to wyposażenie naszych kuchni. Microsoft postanowił więc podchwycić temat, przy okazji fundując sobie świetną kampanię marketingową - no bo kto nie chciałby wylądować na Instagramie Snoop Dogga, prawda? A tak się właśnie stało i chociaż filmik z niewiadomego powodu szybko zniknął z profilu rapera (zbyt szybko ujawnił podarunek, a może koncern nie chciał irytować fanów, którzy nie mogą liczyć na takie gifty), to internauci jak zawsze są niezawodni i komuś udało się go przechwycić, dzięki czemu możemy obejrzeć wyjątkowy prezent. 

Przypominamy też, że Xbox Series X/S zadebiutuje już za niecały miesiąc, 19 listopada, a jeśli chodzi o samego Snoop Dogga, to od dawno wiadomo, że jest graczem i do tego aktywnie uczestniczy w branży, nagrywając dubbingi do gier, więc wybór Microsoftu z pewnością nie był przypadkiem (True Crime: Streets of LA, Tekken Tag Tournament 2, Way of the Dogg czy Call of Duty: Ghosts).