Warto skorzystać z zasobów sklepu ze sztuką  Art Store, który wzbogacił się właśnie o kolejnych 25 obrazów z platformy Etsy. Obecnie do wyboru jest już ponad 1400 dzieł, w tym obrazy, zdjęcia czy grafiki z największych światowych galerii sztuki, takich jak np.: Muzeum Narodowe Prado w Madrycie, Muzeum Albertina w Wiedniu czy Tate Modern w Londynie oraz Galeria Uffizi we Florencji. Możemy też na ekranie telewizora The Frame wyświetlać własne zdjęcia lub cyfrowe kopie własnych prac.

The FrameThe Frame Samsung

Kolekcja wyjątkowych dzieł z kolekcji Etsy skierowanych do wszystkich domowników dostępna jest już na całym świecie. Do współpracy zaproszono artystów, którzy tworzą w różnych technikach: Jorey Hurley, Elly Mackay, Melanie Mikecz, David Scheirer oraz Mirlande Jean-Gilles. Wybrane prace to mieszanka wyrazistych ilustracji, kolorowych kolaży, a także niezwykłych wizji i grafik, które ożywają na ekranie The Frame, rozbudzając wyobraźnię wszystkich, którzy je podziwiają.

– Od czasu wprowadzenia na rynek w 2017 r. The Frame Samsung nieustannie rozwija platformę zróżnicowanych dzieł sztuki z całego świata. Mimo to kolekcja opracowana we współpracy z Etsy to dla nas coś nowego i bardzo szczególnego – mówi Salek Brodsky, Vice President of Strategic Partnerships and Business Development w Samsung Electronics. – Tworzeniu bogatej oferty Art Store od zawsze towarzyszy chęć zapewnienia szerokiego dostępu do sztuki i pozwolenia użytkownikom na odkrywanie dzieł, które ich poruszą i zainspirują. Ogromnie cieszymy się z możliwości zaoferowania pięciorgu artystom Etsy prawdziwie globalnego odbioru.

The Frame od SamsungaThe Frame od Samsunga Samsung

– Ci utalentowani artyści i twórcy doskonale uosabiają kreatywność. Jesteśmy podekscytowani, mogąc w ten sposób podzielić się ich talentem ze światem – dodaje Kelly Clausen, Dyrektor ds. komunikacji i partnerstw strategicznych w Etsy. – Nasze partnerstwo z Samsung sprawi, że zyskają zupełnie nowych odbiorców na całym świecie, których będą mogli inspirować swoimi dziełami.  

Wyeksponowany na ścianie telewizor Samsung The Frame prezentuje się niczym prawdziwy obraz. Z powodzeniem stanie się częścią domowej galerii, a system wymiennych ramek pozwoli dopasować oprawę do stylu i charakteru każdego wnętrza. Oprócz klasycznej grafitowej ramy telewizora, można skorzystać z opcjonalnych ramek w kolorze orzechowym, czarnym, beżowym i białym.