Idealna dieta na jesień i zimę to?

Zdaniem Kami - szefa kuchni i ½ składu Created with Love w jednej osobie – w diecie niezwykle istotny jest odpowiedni rozkład makro składników. Jeżeli prawidłowo je zbilansujesz nawet przy ograniczeniu kalorii do 1200 dziennie nie będziesz głodny. Jak zatem dobrać prawidłowe proporcje białka, węglowodanów i zdrowych tłuszczów? O to dbają specjaliści marki szykując twoje posiłki, które codziennie wieczorem zostaną dostarczone prosto pod twoje drzwi. Dzięki temu czas przeznaczany na zakupy i gotowanie zaoszczędzisz na swoje przyjemności oraz unikniesz niepotrzebnych kontaktów społecznych.

Catering dietetycznyCatering dietetyczny www.createdwithlove.pl

Najważniejsza jest jakość

By posiłki przełożyły się na efekt w postaci osiągnięcia wymarzonej wagi oraz zyskania odporności muszą być przygotowane z najlepszych składników. O to dba osobiście druga połówka składu Created with Love – Darek. Ten certyfikowany trener personalny i medalista zawodów kulturystycznych dokonuje osobiście zakupu produktów do cateringu próbując wszystkiego w trakcie wcześniejszego rekonesansu. Co znajdziemy w posiłkach? Jajka – tylko od kur z wolnego wybiegu, warzywa – zawsze od certyfikowanych rolników, a mięso wyłącznie z ekologicznych hodowli. Efekty? Catering ekologiczny, w którym gotują smacznie i zdrowo. Z tego powodu firma działa w oparciu o limit klientów...

Na to co dobre trzeba czekać

Od samego początku Created with Love działało w oparciu o limit zamówień. Właśnie to założenie wyróżniało ich na rynku pozwalając na utrzymanie najwyższej jakości usługi jak i możliwość poświęcenia czasu potrzebom każdej osoby. Z czasem z domowej kuchni przenieśli się do profesjonalnej przestrzeni, zatrudnili pracowników, ale jedno się nie zmieniło, jakość posiłków i indywidualne podejście do klientów. Jak się okazuje warto uzbroić się w cierpliwość. Pierwsi klienci byli tak zadowoleni, że sami zaczęli polecać dalej markę. Dzięki rekomendacjom oraz wynikom sportowym podopiecznych Darka catering zyskał popularność i musiał stworzyć listę oczekujących. A to wszystko bez jakiejkolwiek reklamy – to mówi samo za siebie.

Catering dietetycznyCatering dietetyczny www.createdwithlove.pl

Czy dieta pudełkowa jest dla mnie?

"Przecież mogę zamówić np. posiłek z restauracji". Owszem możesz, ale posiłki w cateringu dietetycznym są zupełnie inne niż w restauracji. Tu nacisk kładziony jest na bilans mikro oraz makroskładników, a nie tylko na smak. Created with Love dba o dostarczenie twojemu organizmowi składników odżywczych, a jednocześnie redukuje ilość tłuszczu w potrawach. Takie gotowanie jest bardzo wymagające. Co więcej dieta pudełkowa pomoże ci w utrzymaniu systematyczności spożywania posiłków – wystarczy, że sięgniesz do lodówki po gotowe danie, które zostało także poporcjowane we właściwy sposób. Do wyboru masz kilka planów żywieniowych np: dieta spersonalizowana, ketogeniczna, premium, grillboxy czy dieta rybna. Całość usługi możesz uzupełnić o pakiet treningów personalnych – z tego rozwiązania skorzystało już wielu miłośników sportu i celebrytów. Dzięki idealnie dobranym posiłkom oraz dokładności w treningach podopieczni Darka osiągali już sukcesy zarówno w Polsce jak i w prestiżowych zawodach Arnold Classic. To jak? Jesień zapowiada się całkiem obiecująco?!

Catering i treningi dostępne na www.createdwithlove.pl