Czym jest nanushki.com? To firma wyrosła z rodzinnego pomysłu, projektująca, wykonująca i sprzedająca niesamowite skarpetki. Mają u siebie wszystko i dla każdego - od maluszka po prezesa wielkiej korporacji.

Kolorowe skarpetkiKolorowe skarpetki Magdalena Żołyńska

Olsztyńska firma rodzinna, będąca producentem kreatywnych, kolorowych skarpetek nie do pary kilka lat temu za swój cel wzięła przełamanie monopolu nudnych, opiewających w odcienie czerni i szarości skarpetek dostępnych na rynku. Inspirowanie konsumentów, pokazujące, że to, co nosimy na stopach, wcale nie musi być szare, a stanowić o ekspresji własnego ja, sprawiło, że zainteresowanie kolorowymi skarpetkami wzrosło. I co? Udało się!

 

Kiedy najczęściej kupujemy skarpetki? Wciąż najbardziej obleganym okresem jest czas pomiędzy listopadem a grudniem. Oznacza to, że preferujemy obdarowywać najbliższych skarpetkami, jako prezentem pod choinkę.

Wyraź swój nastrójWyraź swój nastrój Krzysztof Żołyński

Kto najczęściej kupuje skarpetki? Kobiety. To panie wciąż są najczęstszymi klientami sklepu online nanuski.com i kupują zdecydowanie najodważniejsze modele. Panowie, jeśli już wpadają na zakupy, to preferują raczej tradycyjne wzory i kolory.

Czytaj także: 5 ekologicznych prezentów na święta. Podpowiadamy co kupić najbliższym

Na okres przed świętami Bożego Narodzenia przypada niewątpliwie szczyt sezonu skarpetkowego. Choć ten trend się nieco zmienia i nasze propozycje zyskują również uznanie w przypadku innych okoliczności niż tylko prezent pod choinkę, jak np. dzień babci i dziadka czy rocznica ślubu, hobby czy Wielkanoc, to najwięcej skarpetek Polacy kupują w okresie od listopada do końca grudnia. Myśląc Polacy, mam tu na myśli bardziej Polki, gdyż to właśnie kobiety stanowią znakomitą większość osób, które dokonują finalnego zakupu. Cieszy natomiast, że coraz więcej mężczyzn zamawia Nanushki dla siebie. Choć dominują bardziej stonowane kolory czy linia elegancka - biznesowa, tak z miesiąca na miesiąc panowie coraz częściej sięgają również po kolorowe skarpetki nie do pary - powiedział nam Tomasz Bukowski, założyciel i właściciel marki nanushki.

Odkąd te skarpetki pojawiły się w moim domu, to poranny start w nie zawsze łatwe i przyjemne obowiązki stał się dla wszystkich o wiele przyjemniejszy. Trudno nie uśmiechnąć się do wesołych, kolorowych obrazków, zerkających na nas ze stóp. 

Czytaj także: Te filmy świąteczne uratują każdą Gwiazdkę. Oglądaliście wszystkie?

Fajna jest też świadomość, że ludzie z zaciekawieniem spoglądają na nasze nogi. Człowiek staje się skarpetkowym celebrytą. Ludzie o nim mówią, uśmiechają się, czasami wręcz pytają gdzie i za ile można kupić takie skarpetki. Jest to chyba najlepszy dowód, że się podobają. Ciekawie wypadają w roli uzupełnienia eleganckiego lub biznesowego looku. Wtedy ludzie najczęściej spodziewają się spokojnych kolorów, a tu nagle hop i spod nogawki wygląda Marylin Monroe. Skarpetki z nanushki pasują do każdych spodni, butów, pogody, okazji, wieku i humoru. Pasują wszędzie i każdemu. 

Skarpetki dla biznesmenaSkarpetki dla biznesmena Magdalena Żołyńska

Tak naprawdę, nie ma znaczenia czy siedzisz na spotkaniu biznesowym, czy pędzisz do szkoły lub spacerujesz z przyjaciółmi - kolorowe skarpetki w oryginalne wzory wyróżniają z tłumu i pozwalają w łatwy sposób podkreślić osobowość, a nawet delikatnie zdradzić nastrój, zainteresowania i charakter. Dlatego wiele skarpetek jest jak nie do pary - każda inna - a więc nie ma obaw, że w roztargnieniu coś pomylimy, bo tak właśnie ma być!

Czytaj także: Jak przygotować samochód do zimy? Pamiętajcie, że to nie tylko wymiana opon!

A ich zestawy prezentowe Gift Box! Znakomicie opakowane, ze smakiem i wesołym słodkim upominkiem. Świetna opcja, jeśli planujecie prezent dla kogoś mieszkającego daleko. Wybieracie skarpetki, w nanushki je znakomicie pakują i wysyłają do szczęśliwca, któremu postanowiliście zrobić niespodziankę. 

Zestaw prezentowy nanushki.comZestaw prezentowy nanushki.com Magdalena Żołyńska

Skarpetki w prezencieSkarpetki w prezencie Magdalena Żołyńska

Warto pamiętać o rozwijającej się modzie na tzw. Gender Reveal Party, czyli w dosłownym tłumaczeniu imprezę ujawniającą płeć, na której zaproszeni goście dowiadują się od przyszłych rodziców o płci dziecka, które niebawem przyjdzie na świat, która dotarła do nas zza wielkiej wody. Swoimi kolorami i przesłaniem idealnie wpisuje się w trendy luźnego podejścia do sprawy i kreatywnej metody na przekazanie radosnej nowiny bliskim.

Dziecko w drodzeDziecko w drodze Nanushki.com

Jakość. Z doświadczenia wiem, że najlepszym jej testerem są dzieci. To one biegają tylko w skarpetkach, mają buty pełne piasku wyniesionego z piaskownicy i brudzą je w oszałamiającym tempie. Skarpetki Nanushki wychodzą z tego testu obronną ręką. Nie straszne im tarcie, rozciąganie i częste prania. Fason i kolory pozostają na miejscu. 

Skarpetki żyrafySkarpetki żyrafy Magdalena Żołyńska

Jeśli dobrze dobierzecie rozmiar, to możecie być pewni, że noszący będzie czuł się komfortowo. Stopa nie jest spocona ani wymęczona odciśniętym ściągaczem itd. Nawet po całym dniu w zabudowanym bucie, stopy nadają się wciąż do używania.  

Wesołe skarpetkiWesołe skarpetki Magdalena Żołyńska

Na koniec. O nanushki można pisać i opowiadać, ale najlepiej będzie spróbować. Kolory, fasony, pomysły, radocha, jakość, ceny, kreatywność - to słowa, które podsuwają się dosłownie same, gdy o nich myślę. Polecam, to świetna zabawa!