Cześć z tej strony Wojtek. Jestem prezesem firmy Ania Kruk. Jest to firma rodzinna z tradycją. Od 1840 nasza rodzina zajmuje się tworzeniem biżuterii, czyli pasja jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jedną z nadrzędnych wartości naszej marki zawsze było zrozumienie klienta, dlatego w swojej karierze zawodowej przeszedłem wszystkie szczeble zatrudnienia. Od stania za ladą poznańskich butików, pracy w dziale sprzedaży, marketingu, produktu i finansów. Dzięki temu wiem, czego potrzebują klienci, może mój poradnik prezentowy pomoże Wam podjąć zakupowe decyzje!

Wojtek KrukWojtek Kruk aniakruk.pl

Właśnie zaczyna się ten magiczny okres w roku gdy z okazji nadchodzących Mikołajek lub wspólnej wigilii wymieniamy się prezentami. Na szczęście teraz to już nie problem!

Schemat zawsze jest ten sam losuje się imiona, wybiera się budżet… i co dalej?! W zależności od tego jak dobrze tą osobę znamy i jak bardzo ją lubimy można poszaleć z mniej lub bardziej ekstra upominkiem.

Biżuteria zdobi na co dzień i przy szczególnych okazjachBiżuteria zdobi na co dzień i przy szczególnych okazjach aniakruk.pl

Ja w tym roku wylosowałem moją mamę, moją partnerkę oraz Elenę- siostrzenicę. Mam jednak kilka propozycji, które sprawią, że te właśnie osoby poczują się w te święta wyjątkowo i sprawią że Mikołaj nie będzie nudny oraz sprawi wiele radości. Biżuteria jako prezent dla mamy jest doskonałym wyborem. Każda kobieta kocha "błyszczeć", dzięki biżuterii poczuje się wyjątkowo. Naszyjnik z kolekcji Goldie jest delikatny i skromny, dzięki czemu będzie mogła go wykorzystać i na co dzień i na specjalne okazje.Noszony kaskadowo z innym wzorem doda lekkości i nonszalancji. Drugim typem prezentu dla mamy jest nowość z kolekcji Royal z niebieskimi cyrkoniami. Niebieski kolor podkreśli kolor oczu. Na kolejną okazję można podarować kolczyki co stworzy piękny zestaw. Klasyczne pióro, które wybrałem mama również będzie mogła założyć na co dzień, do pracy i na specjalną okazję. Klasyczną biżuterię można łączyć w sety, zakładać kilka jednocześnie, w różnej formie.

BizuteriaBizuteria aniakruk.pl

Biżuteria jako prezent dla mamy jest doskonałym wyborem. Każda kobieta kocha "błyszczeć", dzięki biżuterii poczuje się wyjątkowo. Naszyjnik z kolekcji Goldie jest delikatny i skromny, dzięki czemu będzie mogła go wykorzystać i na co dzień i na specjalne okazje.Noszony kaskadowo z innym wzorem doda lekkości i nonszalancji. Drugim typem prezentu dla mamy jest nowość z kolekcji Royal z niebieskimi cyrkoniami. Niebieski kolor podkreśli kolor oczu. Na kolejną okazję można podarować kolczyki co stworzy piękny zestaw. Klasyczne pióro, które wybrałem mama również będzie mogła założyć na co dzień, do pracy i na specjalną okazję. Klasyczną biżuterię można łączyć w sety, zakładać kilka jednocześnie, w różnej formie.

ANIA KRUK naszyjnik GOLDIE, złoto, 319złANIA KRUK naszyjnik GOLDIE, złoto, 319zł JAKUB POGODA

ANIA KRUK naszyjnik BOHO, srebro pozłacane,199złANIA KRUK naszyjnik BOHO, srebro pozłacane,199zł Weronika Burchart

ANIA KRUK naszyjnik ROYAL, złoto z cyrkoniami, 549złANIA KRUK naszyjnik ROYAL, złoto z cyrkoniami, 549zł JAKUB POGODA

W przypadku prezentu dla partnerki każdy rodzaj biżuterii będzie odpowiedni jeśli trafimy w gust. Jako pierwszą propozycję wybrałem naszyjnik serduszko z rubinem. Serduszko da kobiecie poczucie,że jest kochana. Rubin wzmacnia uczucia oraz inspiruje do poszukiwania swojego szczęścia.

Pierścionek Royal z czarnymi cyrkoniami może połączyć z innymi. Kobiety teraz zakładają kilka pierścionków jednocześnie. Nie będzie to zaręczynowy pierścionek, ale już partnerka poczuje się tą jedyną kobietą. Wiele kobiet chętnie nosi bransoletki. Bransoletka z cyrkoniami będzie idealnym klasykiem, który będzie wykorzystywany w każdej okazji. Delikatna i skromna forma bransoletki dodaje jej lekkości.

ANIA KRUK piers?cionek ROYAL, złoto i czarne cyrkonie, 279złANIA KRUK piers?cionek ROYAL, złoto i czarne cyrkonie, 279zł JAKUB POGODA

ANIA KRUK naszyjnik DIANA, złoto z rubinem, 489złANIA KRUK naszyjnik DIANA, złoto z rubinem, 489zł JAKUB POGODA

ANIA KRUK bransoletka GLOW, złoto z cyrkoniami, 349złANIA KRUK bransoletka GLOW, złoto z cyrkoniami, 349zł JAKUB POGODA

Jestem wujkiem 3-letniej Eleny. Jako wujek mam obowiązek rozpieszczania jej. Dla niej wybrałem srebrne kolczyki kotki. Będzie mogła nosić kolczyki tak jak mama, sądzę, że się ucieszy. Wisiorek biedronka jest z kolekcji dla małych dam. Kiedy pojawi się specjalna okazja gdzie dziewczynka będzie mogła założyć wisiorek zdecydowanie się ucieszy. Bransoletki ze sznurka sprawdzą się na każdej małej rączce. Plusem takiej bransoletki jest to, że na sznurku jest bardzo bezpieczna, nie ma obawy przed skaleczeniem bądź innym uszkodzeniem. Moje propozycje spodobają się niejednej małej księżniczce.

ANIA KRUK wisiorek MINI, złoto, 99złANIA KRUK wisiorek MINI, złoto, 99zł JAKUB POGODA

ANIA KRUK kolczyki MINI, srebro, 59złANIA KRUK kolczyki MINI, srebro, 59zł JAKUB POGODA

ANIA KRUK bransoletka MINI, srebro, 79złANIA KRUK bransoletka MINI, srebro, 79zł JAKUB POGODA

Myślę, że moim przewodnikiem prezentowym pomogłem nie jednej osobie i skorzystacie z moich propozycji. Ze swojej strony na zbliżające się świąteczne dni życzę wielu radosnych chwil w gronie rodzinnym a w Nowym Roku wiary w lepsze jutro.

Wesołych Świąt! Wojciech Kruk