Piwo zyskało taką renomę, że obecnie spokojnie można je wręczać jako upominek, a więc zyskało pozycję zdominowaną niegdyś całkowicie przez wina i alkohole wysokoprocentowe. Co jednak kiedy nie mamy czasu, wiedzy, albo mieszkamy w miejscu, gdzie nie ma sklepów z dobrymi piwami? Myślę, że doskonałym rozwiązaniem pomysłem będzie skorzystanie z oferty Kraft Klubu, którą właśnie testujemy.

Piwo w abonamencie to doskonała opcja, żeby co miesiąc otrzymywać 6 lub 12 piw. Po opłaceniu każdego miesiąca melduje się u was kurier z kartonem pełnym znakomitego piwa. Za ich selekcję odpowiada ekipa Kraft Klubu. Przesyłka jest doskonale zabezpieczona, a radość po jej otwarciu ogromna. Nigdy nie wiecie, co dostaniecie, ale na pewno będą to doskonałe piwa z polskich i zagranicznych browarów rzemieślniczych. 

Kraft Klub karton z góryKraft Klub karton z góry Krzysztof Żołyński

Oprócz abonamentu można w Kraft Klubie zakupić pakiety tematyczne, obejmujące piwa z jednego browaru, albo np: tylko polskie. Często dołączane są do nich szkła, a więc z czasem można zgromadzić niezłą kolekcję szklanek na piwo, które zazwyczaj ciężko jest kupić w normalnych sklepach.

Ostatnio rozmyślałem o tym trochę i degustując jedno z piw, doszedłem do wniosku, że Kraft Klub ma szanse docierać ze swoją ofertą do wielu zainteresowanych. 

Może to być znakomity prezent dla piwosza - wyobraźcie sobie sytuację, kiedy chcecie takiego delikwenta obdarować, a się na tym nie znacie, albo nie wiecie, co lubi. Prawdziwy koneser lubi eksperymentować, a więc na pewno nie będzie zawiedziony.

Zawartość pakietu Kraft KlubZawartość pakietu Kraft Klub Krzysztof Żołyński

Karton wyselekcjonowanego piwa znakomicie trafi do cierpiących na brak czasu, wiedzy lub zwyczajnie mieszkających na odludziu, gdzie sklep z dobrym piwem jest jedynie marzeniem sennym.

Myślę, że zestaw piw może spokojnie zastąpić tradycyjny kosz prezentowy, albo upominek świąteczny dla pracowników czy kontrahentów.

A wyobraźcie sobie takie ogłoszenie o pracę - U nas w pakiecie socjalnym dostaniesz abonament na piwo kraftowe! Kto mógłby się oprzeć takiej propozycji? :)

Pakiet Klubowicza, bo tak się to u nich nazywa, można nabyć w dwóch opcjach - 6 butelek za 95 zł lub 12 butelek za 169 zł. Płacicie i przestajecie się martwić o kolejne dostawy pysznych kraftów. Co miesiąc wpada do was przesyłka.