Musi ona jednak spełniać kilka warunków: ma być modna, wygodna, ciepła, ładna i ekologiczna. Zapraszamy do naszego poradnika, w którym prezentujemy 5 kurtek, którymi naszym zdaniem warto zainteresować się w tym sezonie.

Kurtka męska Puffer Jacket

Tworzenie odzieży z materiałów z odzysku, które w innym przypadku, wylądowałyby na wysypisku, sprawia, że rynek mody staje się bardziej zrównoważony. W ten sposób eliminuje się także nadprodukcję bawełny i poliestru. Nasze kurtki puchowe są teraz produkowane z przetworzonych plastikowych butelek i odpadów plastiku. Dzięki temu możesz ubierać się ciepło zimą, jednocześnie nie przyczyniając się do zapełniania wysypisk śmieci.

Męska kurtka Levi'sMęska kurtka Levi's Levi's

Kurtka damska Varilite Soft Adidas

Damska kurtka AdidasDamska kurtka Adidas Adidas

Kiedy temperatura spada, ta lekka, łatwa do spakowania kurtka stanowi gwarancję ochrony przed zimną aurą. Niezrównane ciepło, jakie daje puch w tekstylnych kanalikach, oznacza jeszcze lepszą ochronę przed wiatrem i niepogodą. Model jest miękki w dotyku i ma kieszenie z wyjściem na kabel od słuchawek, dzięki czemu kabel nie utrudnia Ci ruchów.

Kurtka męska H&M

Męska kurtka H&MMęska kurtka H&M H&M

Watowana pikowana kurtka z tkaniny. Kaptur z podszewką i z elastycznym sznurkiem, zapięcie na suwak. Z przodu ukośne kieszenie z suwakiem, jedna kieszeń wewnętrzna. Elastyczne brzegi rękawów. Elastyczny sznurek po bokach dołu. Podszewka i watowanie z poliestru pochodzącego z recyklingu.

Kurtka damska Puffer JacketDamska kurtka Levi's Levi's

Damska kurtka Levi'sDamska kurtka Levi's Levi's

Ciepła, komfortowa, nowoczesna i bardzo kobieca kurtka, która zadowoli każdego zmarzlucha. Góra wykończona stójką, a rękawy i dół ściągaczami. Dodatkowo dwie kieszenie zewnętrzne.

Levi’s ogłosił sezon jesień-zima 2020 najbardziej zrównoważonym sezonem marki. Wszystko dzięki szerokiej gamie materiałów z recyklingu oraz zrównoważonej metodzie produkcji. W tym sezonie produkcja większości elementów odzieży to dla nas krok w kierunku zrównoważonego rozwoju. W dobie zmiany klimatu i malejących zasobów naturalnych Ziemi wdrażanie praktyk odpowiedzialnych i etycznych względem pracowników oraz środowiska jest obecnie najważniejsze. Klienci nie muszą już wybierać pomiędzy modnymi produktami a odzieżą tworzoną w zrównoważony sposób.

Kurtka męska Cropp

Kurtka CroppKurtka Cropp Cropp

Model kurtki pikowanej o regularnym kroju. Posiada wysoki kołnierz w formie stójki, kaptur z regulacją obwodu oraz zapięcie na zamek błyskawiczny.

Cechuje się elastycznym wykończeniem rękawów i licznymi kieszeniami z zapięciem na zamek.

Za komfort termiczny odpowiada syntetyczne wypełnienie.