Dzisiaj wiemy już z pewnością, że nie wystarczy! Nic więc dziwnego, że pojemność tych urządzeń zaczęła rosnąć, a ceny sukcesywnie spadać. Dzisiaj chciałem Wam pokazać mój ostatni nabytek JetFlash 920 o pojemności 256 GB. 

JetFlash 920 można nabyć w dwóch wersjach pojemnościowych: 128 GB za około 140 zł i 256 GB w cenie 220 zł. Moja decyzja była jednoznaczna. Dodatkowa stówka zwiększyła pojemność pendrive’a o 100%!

Transcend JetFlash 920Transcend JetFlash 920 Krzysztof Żołyński

Pendrive Transcend to niepozorne urządzenie, ale dające użytkownikowi komfort przenoszenia i bezpieczeństwo danych. J

JetFlash 920 to przenośna pamięć z interfejsem USB 3.2 Gen 1. Osiąga prędkości odczytu do 420 MB/s oraz zapisu do 400 MB/s i wytrzymuje 3 000 cykli P/E.

Docenią go osoby potrzebujące przenosić duże ilości danych (zdjęcia, pliki, dokumenty), podróżujące służbowo lub turystycznie i ceniące sobie małe rozmiary oraz wagę. 

Ze względu na swoje parametry pendrive świetnie sprawdzi się do zastosowań wymagających ciągłego i długiego zapisu danych, takich jak nagrywanie wideo. Jego możliwości docenią np. kierowcy korzystający z wbudowanych kamerek samochodowych. 

JetFlash 920 - testJetFlash 920 - test Krzysztof Żołyński

JetFlash 920 zapewnia bezpieczeństwo danych na dwa sposoby. Po pierwsze, jest to bardzo solidna konstrukcja: obudowa wykonana z plastikowanego aluminium i zatyczka na wtyk USB a z drugiej strony specjalna aplikacja TRANSCEND Elite (macOS, Windows i Android),  pozwalająca na tworzenie kopii zapasowej, przywracanie oraz szyfrowanie danych.  

Niewielkie rozmiary, cena, solidna obudowa, prędkość transferu oraz oprogramowanie sprawiają, że JetFlash 920 warto brać pod uwagę, poszukując nowego pendrive’a.