SUP3R5 twierdzi, że wszystkie zamówienia zostaną wysłane późną wiosną 2021 roku. Chociaż firma ma siedzibę w USA, nie ma problemu z wysyłką za granicę. 

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem, to wypada się pośpieszyć, gdyż powstanie tylko 304 sztuki tej nietypowej PlayStation 5. Ilość jest nawiązaniem do daty premiery PlayStation 2, która odbyła się 4 marca 2000 roku. 

Jeśli chodzi o ceny… Ci, którzy chcą mieć wersję dyskową PS5 inspirowanego stylem retro, zapłacą 749 USD (przed wysyłką), czyli o 250 USD więcej niż standardowa wersja detaliczna. Konsola wyłącznie cyfrowa kosztuje 649 USD (sugerowana cena detaliczna: 399 USD). Mimo wszystko te ceny są wciąż niższe niż oferowane za zwykłe PS5 na serwisach aukcyjnych. Konsole są wyposażone w kontroler DualSense w stylu PS2, który można również kupić osobno za 99 USD (zwykłe kosztują 69 dolarów).

Należy pamiętać, że podczas procesu konwersji usunięto tylko panele boczne konsoli, co oznacza, że standardowa gwarancja sprzętowa Sony będzie nadal ważna. Kontroler DualSense musiał jednak zostać całkowicie zdemontowany, co unieważniło gwarancję.

Tuż przed premierą PS5 w listopadzie, firma o nazwie CustomizeMyPlates.com, która została już zmuszona przez Sony do zmiany nazwy z PlateStation5.com, wycofała ze sprzedaży swoje niestandardowe panele czołowe i anulowała zamówienia w przedsprzedaży po prawnej akcji japońskiego koncernu. Czas pokaże, jak będzie w tym wypadku.