Mało tego, zabieram go w podróże i używam wszędzie tam gdzie jest dostęp do prądu, ładując po kilka urządzeń jednocześnie. A kilka razy zdarzyło się już, że zupełnie obcy ludzie z wielką przyjemnością skorzystali z tej opcji.

Technologia bezprzewodowego ładowania Qi pozwala na ładowanie smartfonów bez konieczności podłączania kabli. W łatwy sposób można sprawdzić czy posiadane urządzenia wspierają ją – wystarczy skorzystać z wyszukiwarki albo jednej z wielu darmowych aplikacji. Jeśli okazuje się, że będą działały, możecie nabyć taką ładowarkę.  

Ładowarka bezprzewodowa Xtorm Design Delta StandŁadowarka bezprzewodowa Xtorm Design Delta Stand Krzysztof Żołyński

Xtorm Design Delta Stand wyróżnia się przede wszystkim stylistyką. Wygląda naprawdę świetnie. Czarne kolory, aluminium i świetna składana podstawka, przyciągają oko. Podstawka przydaje się do wygodnego ustawienia smartfona, a nawet tableta.

Bezprzewodowe ładowanie sprawia, że aby rozpocząć ładowanie smartfona, wystarczy po prostu położyć go na podstawce. Dzięki temu nie trzeba pamiętać o podłączaniu kabli. Odkładasz swój smartfon na podstawkę podczas pracy przy biurku czy po położeniu się do łóżka i nigdy nie zabraknie mu energii do działania.

Wielką zaletą Design Stand jest fakt, że może on ładować smartfony nawet przez etui - dzięki temu odpada ściąganie pokrowca za każdym razem, gdy zechcemy naładować telefon.  

Dodatkowym plusem jest na pewno fakt, że bezproblemowo ładują się w ten sposób słuchawki EerBuds.

Ładowarka bezprzewodowa Xtorm Design Delta StandŁadowarka bezprzewodowa Xtorm Design Delta Stand Krzysztof Żołyński

Samo ładowanie odbywa się naprawdę szybko. Jeśli tylko dysponujemy ładowarką 15W. Słabsze spowodują oczywiście wydłużenie czasu.