Zdrowy, roślinny burger dla zakochanych

Restauracje zamknięte, a niezależnie czy obchodzicie walentynki czy nie kolację zjeść trzeba Przychodzimy z pomysłem na kolację, w której można się wykazać, ale niekoniecznie trzeba się narobić. Burgery roślinne – jeden przypominający do złudzenia mięso drugi na bazie buraka i kaszy pęczak. Oba naturalne, pyszne, roślinne i wystarczy je tylko podgrzać. Reszta zależy od twojej fantazji i... zawartości lodówki. Baw się sosami i dodatkami. Można zaserwować je klasycznie z sałatą, plastrem pomidora i ogórka, ale można i z pieczoną papryką, serem halloumi czy awokado. Ja wyczarowałam na szybko taaaakiego burgera!

Burger time!Burger time! Magdalena Żołyńska

Pyszna, domowa pizza

Domowa pizzaDomowa pizza Magdalena Żołyńska

Pizzę zajada każdy. Jest potrawą znaną na całym świecie.

Ten włoski podpłomyk zmieniał się przez wieki, a pizza jaką znamy obecnie, nie ma nic wspólnego z pierwowzorem.

Obecnie każdy może puścić wodze kulinarnej fantazji i przygotować pizzę ze składnikami, jakie lubi najbardziej, albo takimi jakie akurat znajdują się w lodówce. Pizza może być prosta albo zrobiona z mnóstwa składników. Spody przygotowuje się obecnie z rozmaitych rodzajów mąki. Jednak kluczem do sukcesu jest dobrze wypieczone ciasto. I oczywiście serce włożone w jej przygotowanie!

Walentynkowy zestaw piw dla ukochanej

Piwo dla kobiety? Czemu nie!

Oferta browarów kraftowych, pozwala obecnie z powodzeniem zastąpić nim tradycyjnie wręczane wino.

Istnieją nawet nie tylko piwa dla kobiet, ale o kobiecym charakterze, znakomicie podkreślające swoje przeznaczenie nazwami. Jestem przekonania, że zestaw kobiecych piw znakomicie wkomponuje się w klimat domowego świętowania Walentynek i będzie bardzo oryginalnym upominkiem. Nie bez znaczenia jest też fakt, że możemy je zamówić nie wychodząc z domu oraz wysłać je jako zestaw upominkowy.

Skarpetki dla prawdziwych Romeo i Julii

Wyraź swój nastrójWyraź swój nastrój Krzysztof Żołyński

Miłość można okazywać na wiele sposobów.

Możecie być zdziwieni, że także za pośrednictwem skarpetek, ale nie muszą być to nudne, szarobure skarpetony.

Sami zobaczcie! Kolorowe, wesołe, romantyczne. W sam raz dla zakochanych i wtulonych w siebie ludzi. Życia w duecie, gdzie każdy smutek, problem i zmartwienie staje się o połowę mniejsze, bo dzieli się je na dwoje. Zakochani i przede wszystkim z przeczuciem, że właśnie znaleźli plan na wieczność. Oto historia jakich wiele, a może wręcz przeciwnie, jedyna w swoim rodzaju. Miłość jest za każdym razem inna!

Biżuteria to prezent niezawodny, ale może też być niebanalny

Biżuteria to niezawodny prezent na WalentynkiBiżuteria to niezawodny prezent na Walentynki Ania Kruk

Drobne, czułe gesty i troska o ukochaną osobę - na tym właśnie polega miłość.

Okaż uczucie za pomocą wyjątkowego medalionu "Jestem obok" z autorskiej kolekcji "Amulety" zaprojektowanej przez Anię Kruk. Noszony blisko serca medalion będzie przypominał obdarowanej osobie, że tuż obok jest ktoś, kto zawsze o niej myśli i wspiera ją całym sercem. W końcu miłość to nie tylko serduszka, prawda?

Słodki i zdrowy prezent dla ukochanej osoby

Miody zamiast czekoladekMiody zamiast czekoladek Bartnik.pl

Większość z nas mówiąc o słodyczach, ma na myśli klasyczną bombonierkę wypełnioną czekoladkami. Wiele osób zmienia swoje nawyki żywieniowe i warto docenić, że szukają czegoś zdrowego, smacznego, a jednocześnie niezwykle przyjemnego w smaku. Taki nietypowy prezent może być również zachętą do spróbowania czegoś nowego i sposobem na zadbanie o zdrowie w czasie zimy i zbudowanie odporności. Miód i wyroby pszczelarskie to coś, co mogę polecić każdemu z czystym sumieniem. Smak, zdrowie i odkrywanie nowości.