Sterylizator UV VMAX jest niewielki, ale daje sporo możliwości

Sterylizator UV Max Spy Shop to niewielkie urządzenie, wyglądające z daleka jak etui na okulary. Kryje w sobie lampę UV, która odpowiada za zabijanie bakterii. Jego obsługa jest równie prosta, jak konstrukcja. 

Sterylizator do smartfonów.Sterylizator do smartfonów. Krzysztof Żołyński

Sterylizator UV VMAX jest na tyle duży, żeby pomieścić w środku smartfona z wyświetlaczem nie większym niż 6,5 cali. Ważne jest też, żeby grubość dezynfekowanych przedmiotów nie była większa niż 22 milimetry. 

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w promieniach UV zdezynfekować także klucze, biżuterię, małą elektronikę, słuchawki, a nawet bieliznę, skarpetki czy szczoteczki do zębów. 

Sterylizacja smartfona to łatwa sprawaSterylizacja smartfona to łatwa sprawa Krzysztof Żołyński

Sterylizator UV VMAX - jak to działa?

Sterylizator podłączamy do prądu kablem mini USB. Jego źródłem może być każda ładowarka do smartfona, ale także komputer albo ładowarki samochodowe. 

Urządzenie wyposażono w jedną kontrolkę, która miga w czasie procesu sterylizacji. Każdorazowe otwarcie klapki, nawet w czasie sterylizacji, odłącza lampę UV, a więc możemy być spokojni o swoje zdrowie. 

Po włożeniu przedmiotu i zamknięciu klapki rozpoczyna się sterylizacja, która trwa ok. 6 minut. Zastosowane promieni ultrafioletowych powoduje, że zabijane są bakterie, znajdujące się na powierzchni dezynfekowanych przedmiotów. 

Sterylizacja smartfonaSterylizacja smartfona Krzysztof Żołyński

W sterylizatorze znajdują się cztery kulki lampowe, których światło zabija bakterie escherichia coli, tripolysilicon, staphylococcus aureus i inne rodzaje bakterii.

Efektywność sterylizacji wynosi 99%

Jak widzicie Sterylizator UV VMAX jest bardzo prosty w użytkowaniu i jak zapewnia producent, potrafi uśmiercić całkiem sporo bakterii. Przy cenie oscylującej w okolicach 100-120 zł można się skusić na przenośnego zabójcę bakterii i mieć go pod ręką.