Niczym współczesny Romeo

Kolekcja Romeo i JuliaKolekcja Romeo i Julia Ania Kruk

Nic nie kojarzy się z miłością i Walentynkami tak, jak symbol serca. „Kocham” można powiedzieć na wiele sposobów – w kolekcjach „Rosalie”, „Love”, „Romeo i Julia” czy „Belive” od Ani Kruk, znajdziesz biżuterię z sercem zarówno w romantycznym, jak i prostym, minimalistycznym stylu. W końcu nie każda kobieta chce być Julią, prawda?

Dla miłośniczki trendów

Kolekcja Vintage, srebro pozłacane, 199,00 złKolekcja Vintage, srebro pozłacane, 199,00 zł Ania Kruk

Święto Zakochanych, to nie tylko serduszka i czułe słówka – z biżuterią od Ani Kruk możesz wyrazić swoje uczucia w prosty codzienny sposób, który będzie idealnie dopasowany do stylu Twojej wybranki. Interesuje ją moda i najnowsze trendy? W takim razie z pewnością przypadną jej do gustu chockery i łańcuchy z kolekcji „Urban Chic” oraz stylowe nausznice “Rock It”. Z kolei stylowa i oryginalna biżuteria z kolekcji „Vintage” będzie doskonałym uzupełnieniem każdej stylizacji.

Dla indywidualistki

Kolekcja Mix It, srebro pozłacane, 99,00 zł, chrmsy 69,00 zł sztKolekcja Mix It, srebro pozłacane, 99,00 zł, chrmsy 69,00 zł szt Ania Kruk

Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach, dlatego w Walentynki postaw na… spersonalizowany prezent, który podbije jej serce. Modne, wykonane z pozłacanego srebra bransoletki i naszyjniki w formie grubych łańcuchów z kolekcji „Mix It”, możesz ozdabiać oryginalnymi charmsami – zarówno literkami, jak i symbolami. Wasze inicjały i charms w kształcie serduszka brzmi świetnie, prawda?

Dla miłośniczki klasyki

Kolekcja Modern, srebro pozłacane, 129,00 złKolekcja Modern, srebro pozłacane, 129,00 zł Ania Kruk

Klasyczne modele biżuterii, to doskonały prezent na Walentynki. Proste, eleganckie naszyjniki, pierścionki i kolczyki z kolekcji „Modern” będą świetnym dodatkiem zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia, a drobne, pozłacane kółeczka z kolekcji „Rock It” są biżuteryjnym klasykiem bez względu na styl, czy porę roku.

Dla ukochanej i przyjaciółki

Kolekcja Amulety,  srebro pozłacane, 299,00 złKolekcja Amulety, srebro pozłacane, 299,00 zł Ania Kruk

Miłość niejedno ma imię, dlatego prezent z okazji Walentynek warto podarować nie tylko ukochanej, ale także przyjaciółce, mamie czy siostrze. Wyjątkowe medaliony z autorskiej kolekcji „Amulety” zaprojektowanej przez Anię Kruk wyrażają uczucia i okazują troskę o najbliższą osobę. Noszone blisko serca amulety przypominają o tym co ważne i dodają sił każdego dnia.

Biżuteria, to prezent, który zachwyca nie tylko swoim pięknym wyglądem. To maleńkie nośniki uczuć, emocji i wspomnień. A w końcu o to chodzi w Święcie Zakochanych.