My nie opowiadamy bajek. My robimy samochody

Dacia posługuje się ostatnio sloganem reklamowym, którym mocno podkreśla solidność swoich samochodów oraz atrakcyjną ofertę. I choć w ocenie klientów zawsze znajdują się opinie za i przeciw, to trudno nie zauważyć, że propozycja Dacii, związana z Sandero i Sandero Stepway jest naprawdę ciekawa.

Nowa Dacia Sandero i Sandero Stepway posiadają wiele nowych opcji. Niezależnie od poziomu wyposażenia, każdy znajdzie coś dla siebie.

Dacia Sandero - mały, wygodny i wszechstronny

Ten samochód dostępny jest w wersji podstawowej za 40 900 zł. Jest to mały, zwinny i solidny samochód. Nowe Sandero otrzymało całkowicie odnowiony design. Dotyczy to sylwetki i ponownie zaprojektowanego przodu, podkreślonego nową linią świateł w kształcie litery Y ze światłami LED.

Producent chwali się nową organizacją deski rozdzielczej, która skupia w jednym miejscu najważniejsze elementy sterowania Nowego Sandero, komfortowym ustawianiem wysokości kierownicy oraz automatyczną klimatyzacją. 

Komfort podróży dzięki klimatyzacji, większej ilości miejsca oraz schowkom

W nowym Sandero jest dużo więcej miejsca - zarówno z przodu jak i z tyłu, a więc podróżuje się bardziej komfortowo. Udało się to uzyskaniu większej przestrzeni na wysokości ramion z przodu oraz kolan z tyłu.

Nieduże gabaryty pojazdu wymagają od projektantów pomysłu na schowki oraz organizację bagażnika. W obu wypadkach, wypadło to bardzo dobrze. Na konsoli środkowej Sandero nie brakuje schowków, a bagażnik jest bardzo pojemny. 

Sandero Stepway - solidny crossover

Ten nowy crossover Dacii to bardzo ładna sylwetka, proste i poziome linie, nowa linia świateł w kształcie litery Y w technologii LED i podwyższony prześwit. Nowe Sandero Stepway to całkowicie odnowiony design, podkreślając jednocześnie charakter crossovera. Wnętrze daje użytkownikowi wyjątkową, wielofunkcyjną przestrzeń, zapewniająca komfort podróżowania. 

Modułowe relingi dachowe

Wczoraj chciałeś przewieźć rower, natomiast dziś musisz zamontować bagażnik dachowy? Otóż nie, a to dzięki modułowym relingom dachowym, które zamieniają się poprzeczne relingi dachowe, umożliwiające zamontowanie przedmiotów bez konieczności kupowania nowego zestawu.

Bagażnik modułowy i podwyższony prześwit

Bardzo przestronny bagażnik, dzięki składanej kanapie tylnej. Podwyższony prześwit pozwala pokonywać bardzo zróżnicowane podłoże i przeszkody terenowe. 

Silnik TCE 100 z fabryczną instalacją gazową

Sandero i Sandero Stepway wyposażone są w dynamiczny silnik TCE 100 z fabryczną instalacją gazową.

Wyposażenie dodatkowe w Sandero i Sandero Stepway 

Karta Keyless Entry – system bezkluczykowego dostępu do auta ze zdalnym otwieraniem klapy bagażnika. Schowaj kartę i miej ją przy sobie, aby uzyskać dostęp do samochodu w każdej chwili. To takie proste!

System multimedialny – nowy system multimedialny z 8” ekranem zwróconym w stronę kierowcy to świetne rozwiązanie gdy jesteś skupiony na jeździe!

System kontroli martwego pola – dla większego bezpieczeństwa i komfortu jazdy, system sygnalizuje obecność pojazdu lub innego obiektu w martwym polu lusterka. Wyprzedzanie i zmiana pasa staną się bezpieczniejsze niż kiedykolwiek.

Automatyczny hamulec ręczny – zapewnia unieruchomienie pojazdu w momencie wyłączenia silnika. Już nie musisz pamiętać o zaciągnięciu go za każdym razem gdy wysiadasz z samochodu. Nowa Dacia Sandero zrobi to za Ciebie.

Elektrycznie otwierany dach – jeszcze więcej światła w Twojej nowej Dacii Sandero! Po raz pierwszy dostępny jest w Dacii elektrycznie otwierany dach. Więcej powietrza, więcej światła, sam zdecyduj kiedy go otworzyć i zamknąć.

Automatyczna klimatyzacja z cyfrowym wyświetlaczem – to nowość, która miała swój debiut przy innych modelach Dacii, dziś jest również dostępna w Nowym Sandero. Dzięki wyświetlaczowi wiesz jaka jest dokładnie temperatura w Twoim samochodzie

Kamera cofania i czujniki parkowania z przodu i z tyłu – dzięki czujnikom z przodu i kamerze będziesz miał możliwość zaparkowania w najtrudniej dostępnych miejscach.