Otwarcie pierwszego na świecie salonu sprzedaży samochodów poleasingowych pod własną marką Volkswagen Financial Services STORE to pomysł polskiego VWFS.

Polacy kochają samochody, a ich wybór często pada na używane auta z Grupy Volkswagen. Chcemy klientom zaoferować pewne, pochodzące z krajowej sprzedaży i sprawdzone samochody po leasingu. Dzięki temu możemy podnosić poziom bezpieczeństwa i odmładzać park pojazdów na polskich drogach – mówi Mikołaj Woźniak, Prezes Volkswagen Financial Services Polska.

Wszystkie samochody w Volkswagen Financial Services STORE są dostępne w ratach kredytu i leasingu Autonomia.

Volkswagen Financial Services od początku istnienia wspiera i promuje sieć dealerską Grupy Volkswagen, która jest kluczowym partnerem w budowaniu długoterminowych relacji z klientami. Nowo otwarty salon jest uzupełnieniem oferty kierowanej do klientów w Polsce w ramach programów samochodów używanych Grupy – można w nim nabyć auta, które nie zostały zakupione przez sieć dealerską i dotychczas były sprzedawane przez niezależnych dealerów i komisy. – wyjaśnia Mikołaj Woźniak.
VWFS STORE oferuje młode, używane, sprawdzone samochody poleasingowe z pewną historią zupełnie nowej grupie klientów. Naszym nadrzędnym celem jest budowanie z nimi długoterminowych relacji, które dają możliwość zaoferowania klientom pełnego wachlarza produktów i usług Grupy Volkswagen. – podkreśla Prezes VWFS.

Wszystkie samochody w Volkswagen Financial Services STORE są dostępne w ratach kredytu i leasingu Autonomia.

Odwiedziny na stronie internetowej store.vwfs.pl, jak i w stacjonarnym VWFS STORE, będą dla klientów przyjemnością. Wszystkie rozwiązania i procedury zostały tu zastosowane zgodnie z potrzebami osób poszukujących używanych samochodów. Strona www jest czytelna i przyjazna, każde auto można obejrzeć w środku i na zewnątrz w trybie 360°, powiększając detale. Komplet informacji o samochodzie i warunkach finansowych jest łatwo dostępny, podobnie jak kontakt z doradcą w przypadku pytań czy oczekiwań ze strony klientów. Raty na każdy samochód można samodzielnie i zdalnie wyliczyć na kalkulatorach online. Wszystko to pozwala dokładnie poznać samochód bez wychodzenia z domu. Auta z oferty VWFS STORE są też wystawione na otomoto.pl, najpopularniejszym obecnie portalu z używanymi samochodami.

Około stu samochodów – z czterystu, które docelowo obejmie oferta online – można od ręki obejrzeć w VWFS STORE i na przyległym parkingu przy ul. Łopuszańskiej 36 w Warszawie. Nasze auta są poleasingowe i w bardzo dobrym stanie. Mają pewną historię, oryginalne przebiegi, pełną dokumentację, serwisowanie w ASO, są także sprawdzone przed sprzedażą w stacji kontroli pojazdów i otrzymują roczną gwarancję. To daje klientom pełne bezpieczeństwo takiego zakupu. – wymienia Jakub Rosłon, manager salonu VWFS STORE w Warszawie.

Kredyt i leasing Autonomia dają kupującym szeroki i elastyczny wybór, od „niskich rat” do klasycznego finansowania z niskim wykupem. Na miejscu można też ubezpieczyć samochód i dokupić pakiet przeglądów serwisowych. Jeżeli w VWFS STORE nie byłoby pojazdu spełniającego oczekiwania klienta, doradcy będą poszukiwali takiego auta w salonach dealerskich Grupy Volkswagen.

Zależy nam na tym, żeby w VWFS STORE klienci czuli się naprawdę dobrze i spędzili tu tyle czasu, ile potrzebują. Obok oczywistych udogodnień, takich jak odrębna strefa kafeteryjna z napojami, jest również kącik zabaw dla dzieci, a także oddzielna część wypoczynkowa z dużym ekranem oraz konsolą do gier. Wszystko po to, aby zapewnić dzieciom i młodzieży zajęcie, a tym samym – swobodę i czas dla rodziców na komfortowy wybór samochodu. – opisuje Jakub Rosłon.

Według badań, przy zakupie auta najprzyjemniejszym momentem dla klienta jest odbiór kluczyków i wyjazd wymarzonym samochodem z salonu. To chwila prawdziwej radości, niekiedy graniczącej z euforią, dlatego powinna być wyjątkowo celebrowana.

Wydawanie samochodu w VWFS STORE to wyjątkowy moment. Odbywa się w oddzielnym miejscu w salonie, z muzyką w tle, w uroczystym nastroju. To również ukłon w stronę klientów i ich oczekiwań. – podsumowuje Jakub Rosłon z Volkswagen Financial Services.