Meat Loaf wydał I'd Do Anything for Love (But I Won't Do That) w 1993 roku. Znalazła się ona na płycie Bat Out of Hell II: Back Into Hell. Tym przebojem podbił serca słuchaczy i dzięki tej piosence zapamiętała go większość z nich.

Cover It Doesn't Matter Two w wykonaniu Apocalyptiki, Within Temptation, Type O Negative i innychCover It Doesn't Matter Two w wykonaniu Apocalyptiki, Within Temptation, Type O Negative i innych

Teraz legendarny romantyk bierze się za program telewizyjny, w którym rywalizować będą pary. Tak, tak — nic nowego! Stacje na całym świecie posiadają w swojej ofercie programowej reality show tego typu, ograne na wszelkie możliwe sposoby. Jednak Meat Loaf, który będzie producentem i czasami pojawi się przed kamerami, jest dobrej myśli.

Bruce Springsteen i JeepJeep nakręcił piękną reklamę z Brucem Springsteenem, ale musiał ją wycofać. Powodem geografia i alkohol

Pary pojawiające się w studiu wezmą udział w rozmaitych konkurencjach, których celem jest ocena ich grania, wzajemnego wyczucia, a nawet zaufania. W każdym odcinku pojawią się dwie rywalizujące o pieniądze pary. Nie znane są wysokości nagród.

Jak zapowiadają producenci — będzie śmiesznie, dziwnie i przerażająco.

Na koniec zapraszam do obejrzenia teledysku słynnego I'd Do Anything for Love (But I Won't Do That). W roli głównej oczywiście Meat Loaf.