Jak zauważa Bloomberg, jest to część kampanii Netflixa, której celem jest podbój rynków azjatyckich, gdzie serwis cieszy się zdecydowanie mniejszym powodzeniem niż w USA i Europie. 

NetflixNetflix zapowiedział 11 nowych polskich produkcji. Będą kontynuacje Rojst i Jak zostałem gangsterem

Podczas wydarzenia Netflix ujawnił, że jest zaangażowany w adaptację japońskiej mangi Record of Ragnarok, opowiadającej o walkach bogów z ludźmi o losy świata.

Na liście widowisk anime, które będą miały swoją premierę w tym roku, znajduje się również The Way of the Househusband (dostępny od 8 kwietnia) o byłym członku Yakuzy, który zostaje gospodynią domową.

The Way of the HousehusbandThe Way of the Househusband Netflix

Innym godnym uwagi tytułem na liście jest Resident Evil: Infinite Darkness, w którym pojawią się aktorzy głosowi Claire i Leona z remake'u Resident Evil 2019.

Resident Evil: Infinite DarknessResident Evil: Infinite Darkness Capcom/Netflix

Netflix ujawnił również nowy plakat Yasuke, przedstawiający czarnego samuraja w alternatywnej feudalnej Japonii. Tymczasem Eden to serial osadzony tysiące lat w przyszłości, skupiający się wokół dwóch robotów potajemnie wychowujących ludzkie dziecko, które zostało obudzone ze stazy. Film wyreżyserowała Irie Yasuhiro, która ma również na koncie Fullmetal Alchemist: Brotherhood.

Nawet jeśli Netflix nie spełni obietnicy odnośnie ilości tytułów, to już te zaproponowane produkcje wyglądają niezmiernie obiecująco.

Międzynarodowy Dzień Kobiet w NetflixNetflix inwestuje w nowe pokolenie kobiet branży filmowej