Stworzona we współpracy z Honeywell, Xupermask (czyt. „Supermask”) jest wyposażona w podwójne wentylatory o trzech prędkościach i filtry HEPA. To ta sama konfiguracja, którą można znaleźć w masce PuriCare Wearable Air Purifier firmy LG.

 

Ponieważ Will.i.am był zaangażowany w tworzenie Xupermask, mają one wbudowane słuchawki z aktywną redukcją szumów, dzięki którym możesz cieszyć się muzyką, jednocześnie wyglądając jak postać z Fallouta. Jest też mikrofon, Bluetooth 5.0 i magnetyczny system dokowania słuchawek.

Czerpiąc inspirację z Razer, także Xupermask ma wbudowane diody, ale nie są one w wersji RGB, jak ma to miejsce w przypadku maseczki producenta akcesoriów komputerowych. Jednak dzięki temu, baterie wytrzymują aż 7 godzin.

Futurystyczny wygląd Xupermask jest dziełem Jose Fernandeza, hollywoodzkiego projektanta kostiumów, który pracował przy Black Panther, The Avengers i X-Men 2. Wykonał także kombinezony SpaceX dla Elona Muska.

Wszystko to razem wzięte, nie jest tanie. Xupermask będzie kosztować 299 dolarów. Będzie dostępne w kolorach białym, szarym, pomarańczowym i czarnym. Premiera 8 kwietnia.

W zestawie znajdą się: walizka, 3-miesięczny zapas filtrów HEPA, wkładki douszne w kilku rozmiarach, kabel do ładowania USB-C i maska z materiału.