To, że specjalny odcinek Przyjaciół powstanie było przesądzone od roku. Jednak zarówno producenci, jak i HBO Max, wysyłali sprzeczne komunikaty. W związku z tym fani niecierpliwie wyglądali jakichkolwiek sygnałów na temat swojego ukochanego serialu. Każdy chciał się przekonać, co po tylu latach słychać u głównych bohaterów.

Przyjaciele powracają! Powstaje odcinek specjalny

Phoebe, Chandler, Joey, Monica, Ross i Rachel powrócili i okazuje się, że zrezygnowano z pierwotnego pomysłu, żeby spotkali się na Zoomie.

Aktorzy weszli do studia i właśnie zakończono zdjęcia. HBO Max ujawniło, że wszystkie nagrania odbyły się na początku kwietnia 2021 roku.

 

Jak relacjonuje Lisa Kudrow, niektóre sceny nakręcono na planach używanych przed laty, podczas powstawania kolejnych odcinków serialu Przyjaciele.

W specjalnym odcinku pojawia się: Jennifer Aniston (Rachel Green), Courteney Cox (Monica Geller), Lisa Kudrow (Phoebe Buffay), David Schwimmer (Ross Geller), Matt LeBlanc (Joey Tribbiani), Matthew Perry (Chandler Bing) i twórcy serialu, David Crane oraz Marta Kauffman.