Braun Silk-épil 9 Flex to pierwszy na świecie depilator mechaniczny z w pełni elastyczną głowicą, bez problemu utrzymującą kontakt ze skórą i płynnie dopasowującą się do konturów ciała. Idealnie sprawdzi się dla mamy, która oprócz walorów użytkowych, ceni także elegancki design. W zestawie znajduje się wiele wymiennych nasadek. Pozwolą one jednym ruchem zmienić depilator np. w szczoteczkę peelingującą. W wybranych zestawach wraz z depilatorem znajdziemy urządzenie do pielęgnacji twarzy Braun FaceSpa. Całość idealnie nadają się do spakowania w podróż dzięki dołączonemu, eleganckiemu etui.

Braun Flex + ringBraun Flex + ring Braun

Cena sugerowana w zależności od modelu: 599 – 999 zł.

Nowy Braun Silk-expert Pro 5 to absolutnie bezpieczne urządzenie do depilacji ciała i twarzy, wyposażone w rewolucyjną technologię SensoAdapt, która sama dostosowuje moc impulsu świetlnego do kolorytu skóry. W wybranych zestawach znajdziemy nową, poszerzona do 4 cm nasadkę do depilacji większych partii ciała oraz 2 precyzyjne nasadki przeznaczone do depilacji twarzy oraz okolic intymnych, które zapewniają maksymalną higienę podczas zabiegów. Urządzenie jest bardzo wydajne, zapewnia aż 400 000 błysków – do 22 lat zabiegów na całe ciało. Ten depilator docenią zabiegane mamy, gdyż jego szybkość działania pozwala np. na wykonanie zabiegu na łydkach w zaledwie 5 minut. Już 4-tygodniowa kuracja prowadzi do widocznej redukcji owłosienia.

Nowy Braun Silk-expert Pro 5Nowy Braun Silk-expert Pro 5 Braun

Cena sugerowana w zależności od modelu: 1 999 – 2 299 zł.

Braun FaceSpa Pro to urządzenie 3 w 1 do depilacji i oczyszczania twarzy oraz tonizacji skóry. Nasadka depilująca delikatnie usuwa włosy na twarzy wraz z cebulkami, gwarantując efekt gładkiej skóry przez długi czas. Delikatna szczoteczka usuwa zanieczyszczenia z wrażliwej skóry. Głowica MicroVibration idealnie rozprowadza serum lub krem. Całość została zapakowana w eleganckie etui.

Braun FaceSpa ProBraun FaceSpa Pro Braun

Cena sugerowana: 499 zł.